Poslední úprava: 14.3.2017


Další naplánované turnaje:



=============================================================================


=============================================================================


Frýdecko-místecká liga v sálové kopané
Pravidla pro F-M ligu v sálové kopané
Putovní pohár vítězů 1. F-M ligy v sálové kopané
Přehled vítězů 1. F-M ligy v sálové kopané
rok 2016/2017
1. F-M liga
2. F-M liga
rok 2015/2016
1. F-M liga
2. F-M liga
rok 2014/2015
1. F-M liga
2. F-M liga
rok 2013/2014
1. F-M liga
2. F-M liga
rok 2012/2013
1. F-M liga
2. F-M liga
rok 2011/2012
1. F-M liga
2. F-M liga
rok 2010/2011
1. F-M liga
2. F-M liga
rok 2009/2010
1. F-M liga
2. F-M liga


Další ukončené turnaje:
rok 2017
14. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let
13. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let
14. ročník Ofisport Cup hráčů nad 45 let
9. ročník Link Bajza Cup hráčů nad 50 let
Další ukončené turnaje:
rok 2016
13. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let
13. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let na hřišti ve Staříči
29. ročník turnaje ve velké kopané starých gard v Nošovicích
12. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let
13. ročník Ofisport Cup hráčů nad 45 let
8. ročník Link Bajza Cup hráčů nad 50 let
rok 2015
12. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let
12. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let na hřišti ve Staříči
28. ročník turnaje ve velké kopané starých gard v Nošovicích
11. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let
12. ročník Ofisport Cup hráčů nad 45 let
7. ročník Link Bajza Cup hráčů nad 50 let
rok 2014
11. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let
11. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let na hřišti ve Staříči
27. ročník turnaje ve velké kopané starých gard v Nošovicích
10. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let
11. ročník Ofisport Cup hráčů nad 45 let
6. ročník Link Bajza Cup hráčů nad 50 let
rok 2013
10. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let
10. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let na hřišti ve Staříči
26. ročník turnaje ve velké kopané starých gard v Nošovicích
9. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let
10. ročník Ofisport Cup hráčů nad 45 let
5. ročník Link Bajza Cup hráčů nad 50 let
rok 2012
9. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let
9. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let na hřišti ve Staříči
25. ročník turnaje ve velké kopané starých gard v Nošovicích
8. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let
9. ročník Ofisport Cup hráčů nad 45 let
4. ročník Link Bajza Cup hráčů nad 50 let
rok 2011
8. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let
24. ročník turnaje ve velké kopané starých gard v Nošovicích
7. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let
8. ročník Ofisport Cup nad 45 let
3. ročník Bajza Cup hráčů nad 50 let
rok 2010
7. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let
6. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let
2. ročník Bajza Cup hráčů nad 50 let

Přehled vítězů Bajza Cup hráčů nad 35, 40, 45, 50 let



Pravidla pro F-M ligu v sálové kopané


Přehled vítězů 1. F-M ligy v sálové kopané
1. ročník Sokol FM
2. ročník Sokol FM
3. ročník Sokol FM
4. ročník Radegast
5. ročník Radegast
6. ročník Válcovny plechu
7. ročník JMB
8. ročník Válcovny plechu
9. ročník Slezan
10. ročník Slezan
11. ročník Myšák bar
12. ročník Myšák bar
13. ročník Myšák bar
14. ročník Armostav
15. ročník SC Šrámek
16. ročník SC Šrámek
17. ročník Dušek Team
18. ročník Dušek Team
19. ročník Armostav
20. ročník Nejlevnější ploty
21. ročník Nejlevnější ploty
22. ročník Auto Herc
23. ročník Armostav
24. ročník Auto Herc



14. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let

Termín: neděle 5.3.2017 od 13:30 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: SC Stovky, Slezan, FC Splav, Eintracht Triosport

Výsledky:
FC Splav – Slezan 1:0Recman
Triosport – SC Stovky 2:0Klaner, Randják
Triosport – Slezan 3:3Klaner 2, Veselka – Flachs 2, Hél
SC Stovky – FC Splav 4:3Strouhal 2, Pěčka, L. Myšinský – Juřica, Šafranko, Vojkovský
SC Stovky – Slezan 3:1Kořínek, Strouhal, L. Myšinský – Konečný
FC Splav – Triosport 2:0Recman, Otýpka

Konečná tabulka:
1.SC Stovky 42 0 17:64
2.Splav 31 1 16:43
3.Triosport 31 1 15:53
4.Slezan 10 1 24:71


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Pospěch Jan (Triosport)
Nejlepší obránce: Rudolf Šafranko (Splav)
Nejlepší útočník: Kamil Kořínek (SC Stovky)
Nejlepší střelec: Petr Klaner – 3 branky (Triosport)




13. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let

Termín: neděle 19.2.2017 od 13:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: SC Stovky, Slezan, FC Splav, Eintracht Triosport, Frýdlant

Výsledky:
FC Splav – Slezan 2:0Juřica, Stryja
SC Stovky – Spojené síly 1:0Vojvodík
Triosport – Frýdlant 3:1Weber 2, Král – Hajda
SC Stovky – FC Splav 3:1Vojvodík 2, Smyček – Kaňok
Slezan – Frýdlant 4:0Šponer 2, Piváček, Pospíšil
Triosport – Spojené síly 3:2Nogol, Veselka, Weber – Alfery, Marciňa
SC Stovky – Frýdlant 3:1Gross, Šmíd, Nytra – Horčica
FC Splav – Spojené síly 5:3Juřica 2, Recman, Otýpka, Šafranko – Maralík, Nábělek, Alfery
Triosport – Slezan 2:2Král, Klaner – Stanczak, Šponer
Splav – Frýdlant 6:0Otýpka 4, Šafranko, Kaňok
SC Stovky – Triosport 1:0Gross
Slezan – Spojené síly 4:1Šponer 3, Flachs – Marciňa
FC Splav – Triosport 0:0
Spojené síly – Frýdlant 5:1Aflery 2, Nábělek 2, Maloň – Tabašek
Slezan – SC Stovky 1:1Pospíšil – Šafner

Konečná tabulka:
1.SC Stovky 54 1 09:39
2.Splav 53 1 114:67
3.Slezan 52 2 111:66
4.Triosport 52 2 18:66
5.Spojené síly 51 0 411:142
6.Frýdlant 50 0 53:210


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: František Musil (Slezan)
Nejlepší obránce: Tomáš Štochl (Triosport)
Nejlepší útočník: Roman Vojvodík (SC Stovky)
Nejlepší střelec: Milan Šponer – 6 branek (Slezan)




14. ročník Bajza Cup hráčů nad 45 let

Termín: neděle 29.1.2017 od 13:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: SC Stovky, Slezan, Eintracht Triosport, Spojené Síly

Výsledky:
Slezan – Spojené síly 6:1Flachs 2, Mi. Procházka 2, Valenta 2 – Ma. Procházka
SC Stovky – Eintracht Triosport 1:0Havlák
SC Stovky – Spojené síly 6:2Nytra 2, Šmíd, Vyvial, Gross, Cebula – Filip, Horák
Slezan – Eintracht Triosport 2:1Šponer, Flachs – P. Němec
Eintracht Triosport – Spojené síly 7:0Král 5, Nogol 2
Slezan – SC Stovky 3:3Šponer 3 - Nytra, Cebula, Havlák

Konečná tabulka:
1.Slezan 32 1 011:55
2.SC Stovky 32 1 010:55
3.Eintracht Triosport 31 0 28:32
4.Spojené síly 30 0 33:190


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Marcel Gunter (Triosport)
Nejlepší obránce: Stanislav Gross (SC Stovky)
Nejlepší útočník: Milan Šponer (Slezan)
Nejlepší střelec: Petr Král – 5 branek (Triosport)
Hráč fair play: Radim Havlák (SC Stovky)




9. ročník Link Bajza Cup hráčů nad 50 let

Termín: sobota 14.1.2017 od 13:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Válcovny plechu, Slezan, Staré Město, Eintracht Triosport

Výsledky:
Válcovny – Slezan 3:2Hořínek 2, Dal. Damek – Král 2
Slezan – Triosport 1:4Král – Tancer 2, Wiedermann, Pastorek
Staré Město – Triosport 2:2Čapčuch 2 – Nogol 2
Staré Město – Válcovny 1:2Sluštík – Hořínek 2
Triosport – Válcovny 1:4Nogol – Černoch 2, Zaduban, Pěcháček
Staré Město – Slezan 4:1M. Pospěch 2, Sluštík, Kmec – Štochel

Konečná tabulka:
1.Válcovny 33 0 09:46
2.Staré Město31 1 17:53
3.Triosport 31 1 17:73
4.Slezan 30 0 34:110


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Tomáš Tvrdý (Staré Město)
Nejlepší obránce: Tomáš Nogol (Triosport)
Nejlepší útočník: Radim Černoch (Válcovny)
Nejlepší střelec: Jiří Hořínek (Válcovny) - 4 branky




1. F-M liga v sálové kopané 2016/2017

Účastníci: Nejlevnější ploty, Voksap, Armostav, Legomat, Auto Herc, Pivovar Koníček


FINÁLE, sobota 7.1.2017

Finálová skupina - výsledky:
Legomat – Auto Herc 1:2 (0:1) 22. A. Šigut – 11. A. Vojkovský, 27. O. Boráň
Nejlevnější ploty – Armostav 1:3 (0:2)21. Pařenica – 15. a 30. M. Chlebek, 12. Byrtus
Legomat – Armostav 2:1 (1:0)6. A. Šigut, 30. Chýlek – 20. A. Preči
Nejlevnější ploty – Auto Herc 2:4 (1:3)3. Hlaváč, 24. J. Myšinský – 1. Kubáň, 8. O. Boráň, 14. Knapp (tk), 28. F. Vojkovský
Auto Herc – Armostav 1:1 (1:0)7. Knapp – 26. Byrtus
Nejlevnější ploty – Legomat 5:4 (1:2)22. a 24. J. Myšinský, 4. Marek Causidis, 20. Hlaváč, 29. Pařenica – 12. a 17. Střižík, 9. Chýlek, 27. A. Šigut

Finálová tabulka:
1.Auto Herc 32 1 07:45
2.Armostav 31 1 15:43
3.Nejlevnější ploty 31 0 28:112
4.Legomat 31 0 27:82


Nejlepší jednotlivci 24. ročníku Frýdecko-místecké ligy:
Objev roku: Dominik Pánek (Nejlevnější ploty)
Nejlepší brankář: Adam Střalka (Auto Herc)
Nejlepší obránce: Michal Střižík (Legomat)
Nejlepší útočník: Radek Chýlek (Legomat)
Nejlepší střelec: Michal Chlebek (Armostav)


Konečná tabulka střelců:
20Mi. Chlebek (Armostav)
13I. Preči (Armostav), Chýlek (Legomat)
11P. Němec (Legomat)
10Střižík (Legomat), Kempa (Koníček), Knapp (Herc)
8Marek Causidis (Nejl. ploty)
7Marián Causidis (Nejl. ploty), A. Šigut (Legomat), A. Vojkovský (Herc)
6T. Boráň (Herc), Glembek (Legomat), Žáček (Armostav), Hlaváč (Nejl. ploty), Dal. Javorek (Koníček)
5Juříček (Koníček), Biolek, Somr, J. Myšinský (vš. Nejl. ploty), Mílek (Voksap), O. Chlebek (Legomat)
4Z. Skotnica, A. Preči (oba Armostav), O. Skotnica (Nejl. ploty), O. Boráň, K. Střalka, F. Vojkovský (vš. Herc)
3Křiva (Legomat), Pařenica (Nejl. ploty), M. Šigut, Stříž (oba Koníček)
2Rajnoch, Tesarčík (oba Koníček), Murín, J. Vojkovský, Palej (vš. Herc), Polach, Šrámek, Byrtus (vš. Armostav), L. Chlebek (Legomat), Gajdziok (Voksap)
1Pánek, Smolík (oba Nejl. ploty), Šafner, Kubáň (oba Herc), Musil, Koláček, Šponiar (vš. Koníček), L. Myšinský (Armostav), Papaj, Koloničný (oba Legomat), Konečný, Ožana, Barbuščák (vš. Voksap)



Výsledky utkání základní části:
Nejlevnější ploty – Auto Herc 2:1 (1:0)Pařenica, L. Somr – O. Boráň
Pivovar Koníček – Auto Herc 2:3 (0:3)Dal. Javorek, Stříž – J. Vojkovský, T. Boráň, Knapp
Pivovar Koníček – Nejlevnější ploty 1:2 (1:0)Tesarčík – Pánek, J. Myšinský
Nejlevnější ploty – Auto Herc 1:3 (1:0)Biolek – Palej, T. Boráň, A. Vojkovský
Pivovar Koníček – Auto Herc 2:4 (0:3)Dal. Javorek, M. Šigut – T. Boráň 2, O. Boráň, K. Střalka
Pivovar Koníček – Nejlevnější ploty 5:1 (3:1)Kempa 2, M. Šigut 2, Dal. Javorek – Marek Causidis
Armostav – Legomat 3:3 M. Chlebek, Žáček, Preči – P. Němec, Glembek, Chýlek
Armostav – Voksap 7:1 M. Chlebek 3, Preči 3, Skotnica - Gajdziok
Legomat – Voksap 10:1 P. Němec 3, Chýlek 3, Křiva, Střižík, O. Chlebek, Glembek - Ožana
Armostav – Legomat 7:4 M. Chlebek 6, Žáček – O. Chlebek 2, Papaj, Chýlek
Armostav – Voksap 7:0 M. Chlebek 2, Polach 2, Šrámek 2, Preči
Legomat – Voksap 7:2 O. Chlebek 2, Střižík 2, Glembek, Křiva, Chýlek – Gajdziok, Konečný
Auto Herc - Voksap 5:1 (2:0)A. Vojkovský 2, K. Střalka, F. Vojkovský, Murín – Mílek
Nejlevnější ploty – Armostav 4:1 (1:0)Marián Causidis 2, Somr, Biolek – Žáček
Nejlevnější ploty – Voksap 6:0 (3:0)Skotnica 2, Marek Causidis, Marián Causidis, Biolek, Hlaváč
Auto Herc - Armostav 3:3 (1:3)Knapp 2, K. Střalka – Preči, Z. Skotnica, L. Myšinský
Nejlevnější ploty – Voksap 6:0 (2:0)Marek Causidis 2, Smolík, J. Myšinský, Marián Causidis, Biolek
Auto Herc - Armostav 6:2 (4:1)Knapp 4, F. Vojkovský, A. Vojkovský – M. Chlebek, Preči
Nejlevnější ploty – Armostav 5:1 (2:1)Hlaváč, Marián Causidis, Marek Causidis, Biolek, Somr – Preči
Auto Herc – Voksap 6:2 (2:0)A. Vojkovský 2, T. Boráň, Knapp, Murín, Šafner – Mílek 2
Legomat – Pivovar Koníček 3:3 (1:2)A. Šigut 2, Chýlek – Kempa 2, Juříček
Voksap – Pivovar Koníček 2:4 (1:2)Mílek 2 – Rajnoch, Juříček, Kempa, Musil
Legomat - Nejlevnější ploty 3:5 (1:3)L. Chlebek, Křiva, Chýlek – Marek Causidis 2, O. Skotnica, Hlaváč, Somr
Voksap – Pivovar Koníček 2:5 (2:3)Barbuščák, Mílek – Dal. Javorek 2, Rajnoch, Koláček, Stříž
Legomat - Nejlevnější ploty 5:5 (3:2)A. Šigut 2, Chýlek, P. Němec, Střižík – Marian Causidis 2, O. Skotnica, Somr, Hlaváč
Legomat – Pivovar Koníček 6:2 (3:1)Chýlek 2, L. Chlebek, Střižík, Glembek, P. Němec – Stříž, Kempa
Armostav – Pivovar Koníček 8:4 (4:2)I. Preči 3, M. Chlebek 2, Žáček 2, Z. Skotnica – Kempa 2, Šponiar, Tesarčík
Legomat – Auto Herc 4:2 (2:2)Němec 2, Koloničný, Střižík - Glembek, T. Boráň
Armostav – Pivovar Koníček 9:6 (4:3)A. Preči 3, M. Chlebek 3, I. Preči 2, Žáček, Z. Skotnica – Juříček 3, Kempa 2, Dal. Javorek
Legomat – Auto Herc 6:4 (1:3)Němec 3, Střižík 3 – J. Vojkovský, Palej, F. Vojkovský, K. Střalka


Tabulka:
1.Nejlevnější ploty 107 1 237:20 15
2.Legomat 105 3 251:34 13
3.Auto Herc 106 1 337:25 13
4.Armostav 105 2 348:36 12
5.Pivovar Koníček 103 1 634:40 7
6.Voksap 100 0 1011:630

Tabulka střelců:
18 Mi. Chlebek (Armostav)
13 I. Preči (Armostav)
11 Chýlek, P. Němec (oba Legomat)
10 Kempa (Koníček)
8 Knapp (Herc), Střižík (Legomat)
7 Marek Causidis, Marián Causidis (oba Nejl. ploty)
6 A. Vojkovský, T. Boráň (oba Herc), Glembek (Legomat), Žáček (Armostav), Dal. Javorek (Koníček)
5 Juříček (Koníček), Biolek, Somr (oba Nejl. ploty), Mílek (Voksap), O. Chlebek (Legomat)
4 A. Šigut (Legomat), Z. Skotnica (Armostav), O. Skotnica, Hlaváč (oba Nejl. ploty), K. Střalka (Herc)
3 F. Vojkovský (Herc), Křiva (Legomat), A. Preči (Armostav), M. Šigut, Stříž (Koníček)
2 Rajnoch, Tesarčík (oba Koníček), J. Myšinský (Nejl. ploty), O. Boráň, Murín, J. Vojkovský, Palej (vš. Herc), Polach, Šrámek (oba Armostav), L. Chlebek (Legomat), Gajdziok (Voksap)
1 Pařenica, Pánek, Smolík (vš. Nejl. ploty), Šafner (Herc), Musil, Koláček, Šponiar (vš. Koníček), L. Myšinský (Armostav), Papaj, Koloničný (oba Legomat), Konečný, Ožana, Barbuščák (vš. Voksap)




2. F-M liga v sálové kopané 2016/2017

Účastníci:
FC Neuvažuj
Papřok s.r.o.
FC Splav
FK Chlebovice
AC-Dopočtu
Kalirum
Autodoprava Ježík
Kuna Team

Tabulka:
1.Kalirum 75 2 055:3212
2.Kuna Team 75 1 134:1611
3.Autodoprava Ježík 73 1 323:337
4.FC Neuvažuj 73 1 324:227
5.Papřok s.r.o. 73 1 331:197
6.FC Splav 73 0 433:346
7.AC-Dopočtu 72 0 519:404
8.FK Chlebovice 71 0 623:462

Výsledky:
FC Neuvažuj – Papřok s.r.o. 4:2 (2:2)Malý 2, Volný 2 – K. Tomíček, Bubík
FC Splav – FK Chlebovice 5:2 (0:1)Ručka 3, J. Kaňok, Šafranko – Král, Syřínek
FC Neuvažuj – FK Chlebovice 5:1 (1:1)Volný 3, Řezáč, Malý - Král
Papřok s.r.o. – FC Splav 5:2 (2:0)Bubík 2, K. Tomíček 2, I. Papřok – M. Vojkovský, Recman
Papřok s.r.o. – FK Chlebovice 10:1 (3:0)Bubík 3, R. Tomíček 2, I. Papřok 2, K. Tomíček, R. Papřok, F. Vojkovský - Král
FC Neuvažuj – FC Splav 4:7 (2:4)Volný 2, Řezáč, Malý – Ručka 3, Recman 2, Juřica, Šafranko
AC-Dopočtu – Kalirum 3:9 (1:4)Račev 2, Vyvial - Glembek 6, Koloničný 2, Papaj
Autodoprava Ježík – Kuna Team 3:6 (1:4)Peřina 2, Šimeček – Škapa 3, Horný 2, Schmidt
AC-Dopočtu – Autodoprava Ježík 7:4 (3:3)Horáček 2, Račev 2, Kováč 2, Vyvial – Žurovec 2, Hlůza, Peřina
Kalirum – Kuna Team 5:5 (3:2)Koloničný, Glembek, Papaj, Kovalík, Smilowski – Škapa 2, Horný, Lipták, Kacíř
Kalirum – Autodoprava Ježík 11:1 (4:0)Koloničný 4, Jo. Birčák 2, Chlebek 2, Papaj 2, P. Němec – Fasuga
AC-Dopočtu – Kuna Team 3:1 (1:0)Horáček, Račev, Kováč - Horný
FC Splav – AD Ježík 1:2 (0:1)Šafranko – Ježík, Žurovec
Kuna Team – FK Chlebovice 9:0 (5:0)Gábor 3, Novák 3, Kacíř 2, R. Juřica
Kuna Team – FC Splav 6:3 (2:1)Gábor 2, Kacíř 2, R. Juřica, Cidlík – J. Kaňok, V. Kaňok, Ručka
AD Ježík – FK Chlebovice 6:3 (3:1)Randják 2, Fasuga, Ježík, Pánek, Petroš - Klaner 2, Kozel
Kalirum - Papřok s.r.o. 5:4 (3:2)Kovalík 2, P. Teplý, Legerský, Koloničný – K. Tomíček 2, I. Papřok 2
AC-Dopočtu – FC Neuvažuj 0:2 (0:0)Řezáč, Musálek
Kalirum – FC Neuvažuj 3:3 (2:1)P. Teplý, Legerský, Koloničný – Řezáč, Plichta, Hutník
AC-Dopočtu – Papřok s.r.o. 2:9 (1:4)Šigut, Sládeček - R. Papřok 4, I. Papřok 2, Bubík 2, K. Tomíček
AD Ježík - Papřok s.r.o. 1:1 (0:0)Peřina – I. Papřok
Kuna Team - FC Neuvažuj 3:2 (2:1)Musil, Špadt, Novák – Volný, Janota
AD Ježík - FC Neuvažuj 6:4 (3:3)Randják 2, Peřina 2, Pánek, Ježík – Řezáč 2, Volný 2
Kuna Team - Papřok s.r.o. 4:0 (0:0)Špadt, Kacíř, Cidlík, Novák
AC-Dopočtu – FK Chlebovice 0:8 (0:3)Král 3, Kozel 2, V. Syřínek 2, Janečka
Kalirum – FK Chlebovice 11:8 (5:3)Smilovský 2, Glembek 2, Kovalík 2, Papaj 2, Birčák, P. Němec, Koloničný – Král 2, Stachura 2, V. Syřínek, A. Syřínek, Janečka, Kozel
AC-Dopočtu – FC Splav 4:7 (2:4)Faldyna 2, Šigut, Kavka – J. Kaňok 2, Juřica 2, Jantoš, Recman, Šafranko
Kalirum – FC Splav 11:8 (6:2)Koloničný 3, Glembek 3, Birčák 2, Papaj 2, Kovalík – Šafranko 4, Recman 2, J. Kaňok, M. Vojkovský

Tabulka střelců:
14Glembek (Kalirum)
13Koloničný (Kalirum)
10Volný (FC Neuvažuj)
8Ivoš Papřok, Bubík (Papřok), Šafránko (FC Splav), Král (Chlebovice)
7Ručka (FC Splav), K. Tomíček (Papřok)
6Kovalík, Papaj (Kalirum), Recman (FC Splav), Kacíř (Kuna), Peřina (Ježík), Řezáč (FC Neuvažuj)
5Novák, Škapa, Gábor (Kuna), R. Papřok (Papřok), J. Kaňok (FC Splav), Račev (AC Dopočtu)
4Randijak (Ježík), Horný (Kuna), Malý (FC Neuvažuj), V. Syřínek (Chlebovice)
3Ježík, Žurovec (Ježík), Kováč, Horáček (Dopočtu), P. Juřica (FC Splav), Smilowski (Kalirum)
2Kozel, Klaner, Stachura (Chlebovice), R. Juřica, Cidlik, Špadt (Kuna), Legerský, Teplý, Němec (Kalirum), R. Tomíček (Papřok), Fasuga (Ježík), M. Vojkovský (FC Splav), Šigut, Faldyna (AC Dopočtu)
1Janota, Hutník, Plichta, Musálek (FC Neuvažuj), Janečka, V. Syřínek (Chlebovice), Šimeček, Hlůza, Petroš (Ježík), Jantoš, V. Kaňok (FC splav), Schmidt, Lipták (Kuna), Sládeček, Kavka (AC Dopočtu), Musil (Kuna)

Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Jan Balko (Papřok s r.o.)
Nejlepší obránce: Martin Špadt (Kuna Team)
Nejlepší útočník: Josef Volný (FC Neuvažuj)
Nejlepší střelec: Přemysl Glembek (Kalirum - 14 gólů)




13. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let

Termín: neděle 20.3.2016 od 8:30 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: FC Splav, Triosport, Slezan, Frýdlant, SC Stovky

Výsledky:
Triosport – SC Stovky 4:0Maloň 3, Milek
Slezan – FC Splav 2:1Galásek, Zrůnek – Recman
Frýdlant – Triosport 1:4Horčica – Milek, Merta, Demel, Klaner
SC Stovky – Slezan 1:2Strouhal – Galásek, Chlebek
FC Splav – Frýdlant 7:0Ručka 3, Prokeš 2, Juřica, Recman
Triosport – Slezan 1:0Weber
SC Stovky – FC Splav 2:3Pěčka, Strouhal – Recman 2, Juřica
Slezan – Frýdlant 6:0Chlebek 2, Zrůnek 2, Rek, Galásek
Triosport – FC Splav 1:3Demel – Recman, Juřica, Prokeš
SC Stovky – Frýdlant 4:0Strouhal 2, Pěčka, Raška

Konečná tabulka:
1.FC Splav 43 0 114:56
2.Slezan 43 0 110:36
3.Triosport 43 0 110:56
4.SC Stovky 41 0 37:92
5.Frýdlant 40 0 41:210


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Marcel Gunter (Triosport)
Nejlepší obránce: Martin Chlebek (Slezan)
Nejlepší útočník: Petr Juřica (FC Splav)
Nejlepší střelec: Pavel Recman (FC Splav)




12. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let

Termín: neděle 28.2.2016 od 13:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Sviadnov, Slezan, Triosport, Spojené síly, Frýdlant, SC Stovky

Výsledky:
Spojené síly – SC Stovky 1:1Ručka – Šafner
Sviadnov – Triosport 3:0Sutter, Lichna, Chlebek
Slezan – Frýdlant 3:1Somr, Nečas, Valenta – Gross
SC Stovky – Sviadnov 4:0Šafner 2, Uherek, Maléř
Spojené síly – Frýdlant 2:0Recman, Ručka
Triosport – Slezan 2:1Weber, Ulčák – Barčák
Frýdlant – Sviadnov 3:2A. Chmel 2, Tošenovjan – Dudek 2
SC Stovky – Triosport 3:2Šafner, Havlák, Raška – Weber, Baran
Spojené síly – Slezan 3:0Ručka 2, Recman
Frýdlant – Triosport 1:1Tošenovjan – Král
Spojené síly – Sviadnov 2:0Ručka 2
SC Stovky – Slezan 4:0Vyvial 2, Cebula, Nytra
Spojené síly – Triosport 4:0Recman 2, Ručka, Polášek
SC Stovky – Frýdlant 2:2Raška, Havlák – Žáčik 2
Sviadnov – Slezan 4:1Kowalczyk 2, Poledník, Dudek – Barčák

Konečná tabulka:
1.Spojené síly 54 1 012:19
2.SC Stovky 53 2 014:58
3.Frýdlant 51 2 27:104
4.Sviadnov 52 0 39:104
5.Triosport 51 1 35:123
6.Slezan 51 0 45:142


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Daniel Holinka (Spojené síly)
Nejlepší obránce: Petr Tabašek (Frýdlant)
Nejlepší útočník: Robert Šafner (SC Stovky)
Nejlepší střelec: Josef Ručka (Spojené síly)




13. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let na hřišti ve Staříči

Termín: Neděle 4.9.2016 od 9:00 do 13:30, hrálo se na 2 hřištích
Počet hráčů: 5 + 1
Účastníci: Slezan, SC Stovky, Frýdlant, AK Trofeje, FC Splav, Spojene Síly, Eintracht Triosport
Dosavadní vítězové: Chlebovice 3x, Eintracht Triosport 2x, Slezan 2x, Sokol 1x, Leemon 1x, Lesk 1x, PR-Stavby Lískovec 1x, Sviadnov 1x

Výsledky:
Spojené síly – FC Splav 1:4
SC Stovky – AK Trofeje 4:3
Frýdlant – Slezan 1:2
Eintracht Triosport – SC Stovky 1:1
Slezan – Spojené síly 2:1
AK Trofeje – Frýdlant 2:0
FC Splav – Slezan 0:0
Frýdlant – Eintracht Triosport 1:4
Spojené síly – AK Trofeje 2:1
SC Stovky – Frýdlant 3:2
AK Trofeje – FC Splav 1:3
Eintracht Triosport – Spojené síly 6:0
Slezan – AK Trofeje 1:4
Spojené síly – SC Stovky 1:5
FC Splav – Eintracht Triosport 2:1
Frýdlant – Spojené síly 1:1
Eintracht Triosport – Slezan 0:3
SC Stovky – FC Splav 0:6
AK Trofeje – Eintracht Triosport 0:2
FC Splav – Frýdlant 4:1
Slezan – SC Stovky 3:1

Konečná tabulka:
1.FC Splav 65 1 017:411
2.Slezan 64 1 111:79
3.Eintracht Triosport 63 1 214:77
4.SC Stovky 63 1 214:157
5.AK Trofeje 63 0 312:116
6.Frýdlant 60 1 56:161
7.Spojené síly 60 1 55:201


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: František Musil (Slezan)
Nejlepší obránce: Kamil Raška (SC Stovky)
Nejlepší útočník: Petr Král (Eintracht Triosport)
Nejlepší střelec: Petr Otýpka (FC Splav)




29. ročník turnaje ve velké kopané starých gard v Nošovicích

Místo: Hrálo se v Nošovicích na starém hřišti
Termín: Sobota 25.6.2016 od 8:00
Účastníci: Nošovice-Lhoty, Dobrá, Eintracht Triosport, Staré Město

Vítězství vybojovali hráči Eintrachtu Triosport

FINÁLE:
Eintracht Triosport - Dobrá 1:1 (0:1) - pk: 3:0Veselka – Milich

O 3.MÍSTO:
Staré Město – Nošovice-Lhoty 3:3 (2:1) - pk: 4:3M. Vojkovský 2, Juřica – R. Nikl 2, P. Vojkovský

SEMIFINÁLE:
Eintracht Triosport - Nošovice-Lhoty6:3 (5:0)Merta 3, Mílek, Cichý, Weber – Šebesta 2, R. Nikl
Staré Město – Dobrá 3:3 (3:0) – pk: 3:4Juřica 2, R. Neusser – Zícha 2, Jelínek

Nejlepší hráč turnaje:



13. ročník Bajza Cup hráčů nad 45 let

Termín: neděle 24.1.2016 od 13:30 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: SC Stovky, Slezan, Staré Město, Eintracht Triosport

Výsledky:
Slezan - Staré Město 1:0Valenta
SC Stovky – Eintracht Triosport 5:0Vyvial 2, Nytra, Vojvodík, Uherek
SC Stovky – Staré Město 8:1Vojvodík 5, Šafner 2, Nytra – Čapcuch
Slezan – Eintracht Triosport 4:1Piváček 2, Valenta, Šimánek – Demel
Slezan – SC Stovky 2:2Zrůnek, Chovančík – Šafner, Vyvial
Staré Město – Eintracht Triosport 5:2M. Pospěch 2, Hájek, Tvrdý, Kaňok – Kašpar, Demel

Konečná tabulka:
1.SC Stovky 32 1 015:35
2.Slezan 32 1 07:35
3.Staré Město 31 0 26:112
4.Eintracht Triosport 30 0 33:140


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Daniel Majer (Slezan)
Nejlepší obránce: Roman Vyvial (SC Stovky)
Nejlepší útočník: Karel Zrůnek (Slezan)
Nejlepší střelec: Roman Vojvodík (SC Stovky)




8. ročník Link Bajza Cup hráčů nad 50 let

Termín: sobota 9.1.2016 od 13:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Válcovny plechu, Staré Město, Eintracht Triosport

Výsledky:
Staré Město – Triosport 4:2Čapčuch, M. Pospěch, Zháněl, Vojkovský – Demel 2
Triosport – Válcovny 2:1Demel 2 – Hořínek
Staré Město – Válcovny 4:0Tvrdý 2, M. Pospěch, Vojkovský
Staré Město – Triosport 6:0M. Pospěch 3, Čapčuch 2, Vojkovský
Triosport – Válcovny 0:3Hořínek 2, Hlaváč
Staré Město – Válcovny 2:4Čapčuch, M. Pospěch – Hořínek 3, Zaduban

Konečná tabulka:
1.Staré Město43 0 116:66
2.Válcovny 42 0 28:84
3.Triosport 41 0 34:142


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Marcel Gunter (Staré Město)
Nejlepší obránce: Jaroslav Kmec (Staré Město)
Nejlepší útočník: Jiří Hořínek (Válcovny)
Nejlepší střelec: Martin Pospěch (Staré Město) - 6 branek




1. F-M liga v sálové kopané 2015/2016

Účastníci: Nejlevnější ploty, Pivovar Koníček, Romaton, Auto Herc, Armostav, Players, Kuna Team, Legomat


FINÁLE, sobota 2.1.2016

Finálová skupina - výsledky:
Armostav – Nejlevnější ploty 9:3 (3:1)3. a 8. Tobiáš, 22. a 32. Byrtus, 29. a 36. Preči, 10. a 39. Skotnica, 35. M. Chlebek - 20. Kolář, 35. L. Somr, 40. Causidis
Auto Herc - Legomat 0:2 (0:1)20. Chýlek, 40. L. Němec
Armostav – Legomat 5:3 (3:1)18. a 29. Preči, 20. a 38. Jandek, 10. Tobiáš – 14. Mandičák, 22. Ursini, 36. Chýlek
Auto Herc – Nejlevnější ploty 3:4 (2:2)6. Palej, 11. Murín, 37. F. Vojkovský – 15. Causidis, 17. Pařenica, 39. J. Myšinský, 40. Kolář
Nejlevnější ploty - Legomat 3:8 (3:4)3. a 15. Causidis, 20. Hlaváč – 3. a 12. Chýlek, 9. a 10. L. Němec, 30. Šigut, 34. L. Chlebek, 36. Jež, 38. Střižík
Auto Herc – Armostav 2:4 (0:0)38. F. Vojkovský, 40. Korneta - 34., 35. a 35. Preči, 25. Tobiáš

Finálová tabulka:
1.Armostav 33 0 018:8 6
2.Legomat 32 0 113:8 4
3.Nejlevnější ploty31 0 210:20 2
4.Auto Herc 30 0 35:10 0


Nejlepší jednotlivci 23. ročníku Frýdecko-místecké ligy:
Cena fair play: František Musil (Kuna Team)
Objev roku: Adam Vojkovský (Auto Herc)
Nejlepší brankář: Zdeněk Jež (Legomat)
Nejlepší obránce: Dominik Palej (Auto Herc)
Nejlepší útočník: Pavel Tobiáš (Armostav)
Nejlepší střelec: Ilir Preči (Armostav)


Konečná tabulka střelců:
18Preči
10P. Tobiáš (oba Armostav)
9Rajnoch (Koníček), L. Němec (Legomat), Béla, Causidis (oba Nejl. ploty)
7Pařenica (Nejl. ploty), O. Boráň, F. Vojkovský (oba Herc), I. Papřok (Players)
6Škapa (Kuna), Mandičák, Chýlek (oba Legomat), K. Střalka
5Murín (oba Herc), Ursini, L. Chlebek (oba Legomat), J. Teplý, Papaj (oba Romaton), Varadi (Kuna), Žáček, Z. Skotnica (oba Armostav), J. Myšinský (Nejl. ploty)
4Bubík (Players), Kempa, Stříž, M. Juříček (vš. Koníček), M. Chlebek (Armostav), T. Boráň, Palej (oba Herc), Střižík
3Šigut (oba Legomat), Novák (Kuna), Kolář (Nejl. ploty), Byrtus, Jandek (oba Armostav)
2Kovalík, Šebestík (oba Koníček), Geleta, K. Tomíček (oba Players), Štěrba, Sušovský, Glembek, Paleček (vš. Romaton), L. Somr, Hlaváč (oba Nejl. ploty), J. Vojkovský, A. Střalka, Stonavský, A. Vojkovský, Knapp (vš. Herc), Musil (Kuna), Javorek
1Hrdlička (oba Armostav), R. Tomíček, Lamoš, Balko (vš. Players), Koloničný, P. Teplý (oba Romaton), Jodlovský, D. Tobiáš, Šponiar (vš. Koníček), Curylo, Korneta (oba Herc), Špadt, Totre, Cesnek, Cidlík, Poliyak (vš. Kuna), O. Skotnica (Nejl. ploty), Jež (Legomat)



Výsledky utkání základní části:
Players – Romaton 6:3 (4:2)I. Papřok 3, R. Tomíček, Lamoš, Geleta – Papaj, Sušovský, Štěrba
Armostav – Pivovar Koníček 6:5 (2:3)P. Tobiáš 2, Preči 2, Hrdlička, Jandek – Rajnoch 4, Jodlovský
Players – Pivovar Koníček 2:10 (0:3)K. Tomíček, Bubík – Kempa 3, Stříž 2, Rajnoch 2, Šebestík, D. Tobiáš, Šponiar
Armostav – Romaton 7:4 (3:1)P. Tobiáš 2, Preči 2, Žáček 2, Javorek – Teplý 2, Koloničný, Štěrba
Auto Herc – Kuna Team 10:2 (3:1)T. Boráň 3, K. Střalka 2, J. Vojkovský 2, A. Vojkovský, Knapp, A. Střalka – Špadt, Totre
Legomat – Nejlevnější ploty 0:6 (0:2)J. Myšinský 2, M. Causidis, Pařenica, Béla, Somr
Auto Herc – Nejlevnější ploty 3:4 (1:2)K. Střalka, Curylo, Murín – Hlaváč, Béla, M. Causidis, Pařenica
Legomat – Kuna Team 4:0 (1:0)Ursini 3, Šigut
Pivovar Koníček – Romaton 2:6 (1:3)Kovalík, Šebestík – J. Teplý 2, P. Teplý, Papaj, Sušovský, Glembek
Romaton – Nejlevnější ploty 1:1 (0:0)J. Teplý – J. Myšinský
Pivovar Koníček – Nejlevnější ploty 3:7 (2:3)M. Juříček 2, Kovalík - J. Myšinský 2, Béla 2, Pařenica 2, M. Causidis
Auto Herc - Legomat 6:3 (3:1)F. Vojkovský 2, T. Boráň 2, Palej, A. Střalka – L. Chlebek, L. Němec, Chýlek
Players – Armostav 0:3 (0:1)Preči, Žáček, Javorek
Auto Herc - Players 8:0 (4:0)Palej 2, Murín 2, Stonavský 2, A. Vojkovský
Legomat – Armostav 1:3 (1:2)L. Němec – Preči, P. Tobiáš, Byrtus
Legomat - Players 4:2 (2:0)L. Němec 3, Mandičák – I. Papřok, Geleta
Auto Herc - Armostav 3:2 (2:0)O. Boráň 2, F. Vojkovský – Žáček, P. Tobiáš
Legomat – Romaton 11:2 (6:1)Mandičák 2, Chýlek 2, Střižík 2, L. Chlebek 2, Ursini, Šigut, L. Němec – Papaj, Glembek
Kuna Team - Pivovar Koníček 2:4 (2:2)Varadi 2 – Rajnoch 3, Kempa
Auto Herc – Romaton 3:0 (0:0)K. Střalka, Murín, O. Boráň
Legomat - Pivovar Koníček 4:2 (2:2)Mandičák 2, Střižík, L. Chlebek – Stříž, Juříček
Kuna Team - Romaton 6:4 (5:2)Varadi 3, Cesnek, Cidlík, Novák – Papaj 2, Paleček 2
Auto Herc – Pivovar Koníček 8:2 (5:1)F. Vojkovský 2, K. Střalka 2, T. Boráň 2, O. Boráň, Knapp – Stříž, Juříček
Players – Kuna Team 4:3 (2:2)I. Papřok 2, Bubík, Balko – Poliyak, Novák, Škapa
Armostav – Nejlevnější ploty 5:2 (1:1)Preči 4, Z. Skotnica – Kolář, O. Skotnica
Armostav – Kuna Team 7:4 (2:3)M. Chlebek 3, Z. Skotnica 2, Preči, Žáček – Škapa 2, Novák, Musil
Players – Nejlevnější ploty 4:4 (0:1)Bubík 2, I. Papřok, K. Tomíček – Béla 2, Causidis, Pařenica
Nejlevnější ploty – Kuna Team 4:4 (3:2)Béla 2, Pařenica, Causidis – Škapa 3, Musil

Tabulka:
1.Auto Herc 76 0 141:1312
2.Armostav 76 0 133:1912
3.Nejlevnější ploty73 3 128:209
4.Legomat 74 0 327:218
5.Players 72 1 418:275
6.Pivovar Koníček 72 0 628:354
7.Kuna Team 71 1 521:373
8.Romaton 71 1 520:363

Tabulka střelců:
11Preči (Armostav)
9Rajnoch (Koníček)
8Béla (Nejl. ploty)
7T. Boráň (Herc), I. Papřok (Players)
6Pařenica (Nejl. ploty), P. Tobiáš (Armostav), L. Němec (Legomat), K. Střalka (Herc), Škapa (Kuna)
5F. Vojkovský (Herc), J. Teplý, Papaj (oba Romaton), Varadi (Kuna), Mandičák (Legomat), J. Myšinský, Causidis (oba Nejl. ploty), Žáček (Armostav)
4Ursini, L. Chlebek (oba Legomat), Kempa, Stříž, M. Juříček (vš. Koníček), Murín, O. Boráň (oba Herc), Bubík (Players)
3Palej (Herc), Chýlek, Střižík (oba Legomat), Z. Skotnica, M. Chlebek (oba Armostav)
2Kovalík, Šebestík (oba Koníček), Geleta, K. Tomíček (oba Players), Štěrba, Sušovský, Glembek, Paleček (vš. Romaton), Šigut (Legomat), J. Vojkovský, A. Střalka, Stonavský, A. Vojkovský, Knapp (vš. Herc), Javorek (Armostav), Novák, Musil (oba Kuna)
1Hrdlička, Jandek, Byrtus (vš. Armostav), R. Tomíček, Lamoš, Balko (oba Players), Koloničný, P. Teplý (oba Romaton), Jodlovský, D. Tobiáš, Šponiar (vš. Koníček), Curylo (Herc), Špadt, Totre, Cesnek, Novák, Cidlík, Poliyak (vš. Kuna), Hlaváč, Somr, Kolář, O. Skotnica (vš. Nejl. ploty)




2. F-M liga v sálové kopané 2015/2016

Účastníci: Vojkovice, Sokol Dobrá, Dlažby Dvořák, SK Chlebovice, PC Soudek, FC Paskov, FC Neuvažuj, FC Splav

Tabulka:
1.FC Neuvažuj 77 0 042:1814
2.FC Splav 75 0 240:2210
3.PC Soudek 73 1 330:277
4.SK Chlebovice73 1 319:247
5.Dobrá 73 0 425:356
6.Dlažby Dvořák73 0 426:256
7.FC Paskov 72 0 516:354
8.Vojkovice 71 0 625:372

Výsledky:
Vojkovice – Dobrá 4:6 (1:4)Blažek 2, Smítal, Holek – Pánek 2, Šmahaj 2, Koloničný 2
Dlažby Dvořák – SK Chlebovice 7:0 (2:0)Causidis 2, I. Klesniak, L. Klesniak, Lýsek, Bortlíček
Dlažby Dvořák – Dobrá 0:3 (0:2)Filipčík 2, Šmahaj
Vojkovice – SK Chlebovice 2:5 (2:1)Blažek, Holek – Janečka 2, Gongol, Bystroň, Syřínek
PC Soudek – FC Paskov 8:0 (4:0)Kovalík 2, Papaj 2, Míček, Šponer, Pruchnický
FC Neuvažuj – FC Splav 7:1 (5:1) Řezáč 3, Volný 2, Celba, Janota – Juřica
FC Neuvažuj – FC Paskov 5:2 (1:1)Řezáč, Volný, Celba, Malý, Janota – Gwozdz, Barbuščák
PC Soudek – FC Splav 5:3 (3:2)Pruchnický 2, Šponer, Kovalík, Papaj – Juřica, Ručka, Recman
Dlažby Dvořák – FC Paskov 2:4 (1:3)Matula, Dobiáš – Barbuščák 3, Trebatický
FC Splav – Vojkovice 6:2 (3:1)Recman 4, Ručka 2 – Holek, Prokeš
FC Splav – Dlažby Dvořák 4:2 (2:1)Recman 2, P. Jantoš, Otýpka – Bortlíček, Causidis
Vojkovice – FC Paskov 5:2 (3:1)Holek 2, Gombár, Blažek, Pastorek – Maslan 2
PC Soudek – SK Chlebovice 2:2 (1:1)Pěčka 2 – Janečka, Bystroň
FC Neuvažuj – Dobrá 4:3 (1:0)Volný 2, Řezáč 2 – Pánek 2, Rajnoch
PC Soudek – Dobrá 3:6 (2:2)Kovalík, Míček, Papaj – Rajnoch 2, Šmahaj, Pánek, J. Gryžboň, Koloničný
FC Neuvažuj – SK Chlebovice 5:0 (2:0)Řezáč 2, Volný 2, Plichta
FC Splav – FC Paskov 8:0 (4:0)Recman 3, Otýpka 2, Juřica, J. Kaňok, Vojkovský
Dobrá – SK Chlebovice 0:6 (0:3)Král 2, Syřínek, Stachura, Gongol, Odstrčil
FC Splav – SK Chlebovice 6:3 (2:1)Recman 2, J. Kaňok 2, Otýpka, Vojkovský – Janečka, Odstrčil, Klaner
Dobrá – FC Paskov 4:6 (2:4)Filipčík, Kisza, Pánek, D. Šmahaj – Barbuščák 5, Ožana
SK Chlebovice – Paskov 3:2 (1:1)Gongol 2, Král – Barbuščák 2
Dobrá – FC Splav 3:12 (1:4)O. Gryžboň, J. Gryžboň, Kisza - Otýpka 5, Recman 3, Juřica 3, Vojkovský
Dlažby Dvořák – FC Neuvažuj 3:7 (1:6)Dobiáš, L. Klesniak, Světlík – Volný 2, Musálek 2, Řezáč, Malý, Hnidzik
PC Soudek – Vojkovice 5:3 (2:1)Němec 2, Pěčka, Wludyka, Gold – Smital, Prokeš, M. Pastorek
PC Soudek – Dlažby Dvořák 4:6 (3:3)Němec 2, Gold, Wludyka – M. Causidis 3, Dobiáš, Březina, Světlík
FC Neuvažuj – Vojkovice 7:6 (4:3)Řezáč 2, Volný, Musálek, Smetana, Malý, Plichta – Blažek 2, Holek 2, Majer, Válek
FC Neuvažuj – PC Soudek 7:3 (2:1)Volný 3, Malý, Řezáč, Hnidzik, Musálek – Jandek, Šponer, Hél
Vojkovice – Dlažby Dvořák 3:6 (1:3)Holek 3 – M. Causidis 4, I. Klesniak, L. Klesniak

Tabulka střelců:
15Recman (Splav)
13Volný (Neuvažuj)
12Řezáč (Neuvažuj)
11Barbuščák (Paskov), Causidis (D. Dvořák)
10Holek (Vojkovice)
9Otýpka (Splav)
6Blažek (Vojkovice)
5Pánek, D. Šmahaj (oba Dobrá), Juřica (Splav)
4Kovalík, Papaj, Němec (vš. Soudek), Ručka (Splav), Musálek, Malý (oba Neuvažuj), Janečka, Gongol (oba Chlebovice)
3Král (Chlebovice), Pruchnický, Šponer, Pěčka (vš. Soudek), Koloničný, Rajnoch (oba Dobrá), J. Kaňok, M. Vojkovský (oba Splav), Dobiáš, L. Klesniak (oba D. Dvořák)
2Celba, Janota, Hnidzik, Plichta (vš. Neuvažuj), Míček, Wludyka, Gold (vš. Soudek), J. Gryžboň, Kisza (oba Dobrá), Bortlíček, Světlík, I. Klesniak (vš. D. Dvořák), Bystroň, Syřínek, Odstrčil (vš. Chlebovice), Maslan (Paskov), Pastorek, Smítal, Prokeš (vš. Vojkovice)
1Gombár, Pastorek, Válek, Majer (vš. Vojkovice), Jantoš (Splav), Matula, Březina (oba D. Dvořák), Trebatický, Gwozdz, Ožana (vš. Paskov), Stachura, Klaner (oba Chlebovice), O. Gryžboň, Filipčík, Pánek (vš. Dobrá), Jandek, Hél (oba Soudek)

Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Lukáš Smetana (FC Neuvažuj)
Nejlepší obránce: Tomáš Strouhal (PC Soudek)
Nejlepší útočník: Martin Barbuščák (FC Paskov)
Nejlepší střelec: Pavel Recman (FC Splav - 15 gólů)




12. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let

Termín: sobota 24.1.2015 od 13:30 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Sviadnov, Triosport, FC Splav, Frýdlant, Slezan, Dobratice

Výsledky:
Sviadnov – FC Splav 2:1Flachs 2 - Maskal
Slezan - Dobratice 1:1Valenta – Holinka
Triosport – Frýdlant 2:1Curylo, Strouhal - Gross
FC Splav – Dobratice 2:2Juřica, Bílek – Jež, Štětinský
Sviadnov – Triosport 1:0Flachs
Slezan – Frýdlant 3:2Šimánek, Piváček, Procházka - Gross, Žáčik
FC Splav - Triosport 1:0Vojkovský
Slezan - Sviadnov 1:0Konečný
Dobratice - Frýdlant 3:2Štětinský, Skokan, Veselka - Žáčik 2
FC Splav – Slezan 2:0Maskal, Recman
Dobratice - Sviadnov 2:1Lisník, Ševčík - Flachs
Triosport – Slezan 3:1Rýpar, D.Merta, Strouhal - Piváček
FC Splav – Frýdlant 5:0Recman 2, Maskal, Kaňok, Vojkovský
Trisport - Dobratice 1:0D.Merta
Frýdlant - Sviadnov 0:6Poledník 2, Lichna, Flachs, Dudek, Šponer

Konečná tabulka:
1.FC Splav 53 1 111:47
2.Sviadnov 53 0 210:46
3.Dobratice 52 2 18:76
4.Triosport 53 0 26:46
5.Slezan 52 1 26:85
6.Frýdlant 50 0 55:190


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Jan Pospěch (Triosport)
Nejlepší obránce: Radim Dudek (Sviadnov)
Nejlepší útočník: Marián Maskal (FC Splav)
Nejlepší střelec: Jiří Flachs (Sviadnov)




12. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let na hřišti ve Staříči

Termín: Neděle 6.9.2015 od 9:00 do 13:30, hrálo se na 2 hřištích
Počet hráčů: 5 + 1
Účastníci: Sviadnov, AK Trofeje, Leemon, Spojené síly, Slezan, Real Modurit, Frýbr, Eintracht Triosport
Dosavadní vítězové: Chlebovice 3x, Eintracht Triosport 2x, Sokol 1x, Leemon 1x, Lesk 1x, PR-Stavby Lískovec 1x, Slezan 2x

Výsledky - Červená skupina:
Frýbr – Leemon 2:1Zaduban, Novák – P. Konečný
Eintracht Triosport – Slezan 1:1M. Baran – Chovančík
Leemon - Eintracht Triosport 2:0Podžorný, Pavlík
Slezan - Frýbr 3:0Piváček, R. Konečný, I. Somr
Eintracht Triosport – Frýbr 5:3Tancer 3, Pagač 2 – Pyško 2, Bialý
Slezan - Leemon 0:0

Výsledky - Černá skupina:
Spojené síly - Real Modurit 4:1Recman 2, Weber, Malon – Mrkva
AK Trofeje – Sviadnov 4:0Škrobal 3, Ulčák
AK Trofeje – Spojené síly 4:2Škrobal 2, Kowalczyk 2 – Teplý, Malon
Sviadnov – Real Modurit 6:2M. Chlebek 2, Lichna, Flachs, Pospíšil, Dudek – Tošenovjan, Žáčik
AK Trofeje - Real Modurit 1:1Špaček – Tošenovjan
Sviadnov – Spojené síly 4:0Dudek 2, Pustka, Šafner

Vítězství vybojovali hráči Sviadnova

FINÁLE:
Sviadnov – AK Trofeje 3:3, pk: 4:3M. Chlebek 2, Dudek – Kowalczyk 2, Ulčák

O 3.MÍSTO:
Slezan – Leemon 2:2, pk: 3:1Piváček, Valenta – Musálek, P. Konečný

SEMIFINÁLE:
AK Trofeje – Leemon 2:1Ulčák 2 – Kaňok
Sviadnov – Slezan 2:0M. Chlebek, Hél

Další pořadí:
5. Spojené síly
6. Real Modurit
7. Frýbr
8. Eintracht Triosport


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Petr Klimek (AK Trofeje)
Nejlepší obránce: Miroslav Pospíšil (Sviadnov)
Nejlepší útočník: Vladimír Ulčák (AK Trofeje)
Nejlepší střelec: Ivo Tošenovjan (Real Modurit)




28. ročník turnaje ve velké kopané starých gard v Nošovicích

Místo: Hrálo se v Nošovicích na starém hřišti
Termín: Sobota 27.6.2015 od 8:00
Účastníci: Nošovice-Lhoty, Dobrá, Eintracht Triosport, Staré Město

Vítězství vybojovali hráči Nošovic-Lhoty

FINÁLE:
Eintracht Triosport - Nošovice-Lhoty2:7D. Merta, Klimeš – T. Vojkovský 3, Komenský, Daniel Damek, L. Nikl, Zícha

O 3.MÍSTO:
nehrálo se

SEMIFINÁLE:
Nošovice-Lhoty - Dobrá 7:2R. Nikl 2, Pustovka 2, L. Nikl, Komenský, L. Vojkovský, Skotnica – Budinský, Mališ
Eintracht Triosport - Staré Město 3:2Weber 2, Klimeš – Otýpka, Recman

Nejlepší hráč turnaje:



11. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let

Termín: sobota 14.2.2015 od 13:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Sviadnov, Slezan, Triosport, Spojené síly, Frýdlant, SC Stovky

Výsledky:
Sviadnov – Spojené síly 4:0Flachs, Dudek, Šponer, Chlebek
SC Stovky – Triosport 2:1Vojvodík, Maléř – Kocháň
Slezan – Frýdlant 1:0Valenta
Sviadnov – SC Stovky 1:0Flachs
Frýdlant – Spojené síly 3:0Gross 2, Tabašek
Triosport – Slezan 1:1Demel – Zrůnek
SC Stovky – Frýdlant 3:0Šafner 2, Maléř
Triosport – Sviadnov 2:0M. Baran, Král
Slezan – Spojené síly 4:2Barčák, Valenta, Konečný, Šimánek – M. Pospěch, Kolarský
Triosport – Frýdlant 2:0Král, Kocháň
Spojené síly – SC Stovky 0:0
Sviadnov – Slezan 0:0
Triosport – Spojené síly 6:1Král 3, M. Baran 2, Čapčuch – Kolarský
Sviadnov – Frýdlant 6:2Chlebek 2, Šponer 2, Lichna, Hél – Gross, Klimeš
SC Stovky – Slezan 4:1Vojvodík, Vyvial, Šafner, Nytra – Barčák

Konečná tabulka:
1.Triosport 53 1 112:47
2.SC Stovky 53 1 19:37
3.Sviadnov 53 1 111:47
4.Slezan 52 2 17:76
5.Frýdlant 51 0 45:122
6.Spojené síly 50 1 43:171


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Miroslav Benčo (Sviadnov)
Nejlepší obránce: Jiří Maléř (Stovky)
Nejlepší útočník: Robert Valenta (Slezan)
Nejlepší střelec: Petr Král (Triosport)




12. ročník Ofisport Cup hráčů nad 45 let

Termín: sobota 7.3.2015 od 14:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: SC Stovky, Eintracht Triosport, Staré město
Dosavadní vítězové: Frýbr 4x, Eintracht Triosport 5x, Sokol 2x

Výsledky:
Eintracht Triosport – Staré Město 1:1 a 0:0
Eintracht Triosport – SC Stovky 1:3 a 0:3
SC Stovky – Staré Město 0:0 a 1:0

Konečná tabulka:
1.SC Stovky 43 1 07:17
2.Staré Město 40 3 11:23
3.Eintracht Triosport 40 2 22:72


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Alan Hill (SC Stovky)
Nejlepší obránce: Vladimír Zháněl (Staré Město)
Nejlepší útočník: Petr Chmel (SC Stovky)
Nejlepší střelec: Robert Šafner (SC Stovky)




7. ročník Link Bajza Cup hráčů nad 50 let

Termín: sobota 10.1.2015 od 14:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Válcovny plechu, Slezan, Jablunkov, Staré Město, Eintracht Triosport

Výsledky:
Staré Město – Válcovny 0:0
Jablunkov – Triosport 2:0Joukl, Zwartek
Staré Město – Slezan 1:0Hrtoň
Válcovny – Triosport 5:0Zaduban, Orel, Onufer, Hlaváč, Somr
Jablunkov – Slezan 0:0
Staré Město – Triosport 2:0M. Pospěch, Kačmář
Válcovny – Jablunkov 1:0Hlaváč
Triosport – Slezan 3:3Tancer 2, Fuchs – Král 2, Daniel Damek
Staré Město – Jablunkov 3:1Čapčuch 2, M. Pospěch – Vavřač
Válcovny – Slezan 3:2Orel, Hořínek, Onufer – Král, Daniel Damek

Konečná tabulka:
1.Válcovny 43 1 08:27
2.St. Město 43 1 06:17
3.Jablunkov 41 1 23:43
4.Slezan 40 2 25:72
5.Triosport 40 1 33:121


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Václav Zowada (Jablunkov)
Nejlepší obránce: Petr Kocháň (Staré Město)
Nejlepší útočník: Radomír Hlaváč (Válcovny)
Nejlepší střelec: Petr Král (Slezan) - 3 branky




1. F-M liga v sálové kopané 2014/2015

Účastníci: Nejlevnější ploty, Pivovar Koníček, FC Splav, Auto Herc, Armostav, MS Auto team, FC Neuvažuj, Legomat


FINÁLE, sobota 3.1.2015

Finálová skupina - výsledky:
Legomat – Pivovar Koníček 2:0 (0:0)24. L. Chlebek, 40. L. Němec
Armostav – Auto Herc 5:3 (2:2)17. a 38. P. Tobiáš, 4. David Javorek, 23. Preči, 40. M. Chlebek – 12. Vašenda, 14. O. Boráň, 27. Knapp z pk.
Pivovar Koníček – Auto Herc 1:4 (1:2)26. Kempa - 6. a 17. Celba, 30. K. Střalka, 32. F. Vojkovský
Armostav – Legomat 1:2 (1:2)14. Z. Skotnica - 11. L. Němec, 17. Střižík
Legomat – Auto Herc 1:5 (1:2)3. Ursini – 9. O. Boráň, 11. Střižík vlastní, 24. Curylo, 26. Celba, 36. F. Vojkovský
Armostav – Pivovar Koníček 4:3 (2:2)13. P. Tobiáš, 16. M. Chlebek, 35. Preči z pk, 36. David Javorek - 8. D. Tobiáš, 12. Foukal, 32. M. Juříček

Finálová tabulka:
1.Auto Herc 32 0 112:7 4
2.Armostav 32 0 110:8 4
3.Legomat 32 0 15:6 4
4.Pivovar Koníček 30 0 34:10 0


Nejlepší jednotlivci 22. ročníku Frýdecko-místecké ligy:
Cena fair play: Ondřej Boráň (Auto Herc)
Objev roku: Lukáš Curylo (Auto Herc)
Nejlepší brankář: Adam Střálka (Auto Herc)
Nejlepší obránce: Ilir Preči (Armostav)
Nejlepší útočník: Lubomír Němec (FC Splav)
Nejlepší střelec: Pavel Tobiáš (Armostav)


Konečná tabulka střelců:
12P. Tobiáš (Armostav)
9Z. Skotnica (Arnostav), L. Němec (Legomat)
8Ursini (Legomat)
7Žáček, Preči (oba Armostav), K. Střalka (Auto Herc)
6Pařenica, Somr, Hlaváč (vš. Nejl. ploty), Střižík (Legomat), F. Vojkovský (Auto Herc)
5O. Boráň (Auto Herc), Maskal (FC Splav), Kovalík (Koníček), I. Papřok, M. Chlebek (Armostav)
4R. Papřok (Auto Team), O. Skotnica, Béla (oba Nejl. ploty), Holek (Neuvažuj), Murín (Auto Herc), David Javorek (Armostav), M. Juříček (Koníček)
3Dalibor Javorek, Musiol, Kempa, Foukal (vš. Koníček), Lýsek (Nejl. ploty), Chýlek, L. Papřok, Šigut (vš. Legomat), Papaj (FC Splav), Knapp, Curylo, Celba (vš. Auto Herc)
2O. Byrtus, Staník, Procházka, (vš. Armostav), T. Boráň (Auto Herc), Mandičák, L. Chlebek (oba Legomat), Šebestík, D. Tobiáš (oba Koníček), Červený, Musálek, Laštovička (vš. Auto Team), Sušovský, Glembek (oba FC Splav), O. Sluštík, Volný (oba Neuvažuj)
1Řezáč (Neuvažuj), Ševčík, J. Myšinský, Holinka (vš. Nejl. ploty), Junga, Milunović, Tesarčík, J. Juříček (vš. Koníček), Křiva (Legomat), M. Vojkovský, Vašenda (oba Auto Herc), Otýpka, Kozel (oba FC Splav), Krupa, Rajnoch (oba Auto Team)



Výsledky základní části:
FC Neuvažuj – Auto Herc 2:5 (2:2)Sluštík, Volný – F. Vojkovský 2, Curylo 2, T. Boráň
Nejlevnější ploty – Pivovar Koníček 4:6 (3:4)Hlaváč 2, Béla, Lýsek – Kovalík 2, Šebestík, Musiol, D. Javorek, M. Juříček
FC Neuvažuj – Pivovar Koníček 0:3 (0:0)Šebestík, D. Javorek, M. Juříček
Nejlevnější ploty – Auto Herc 2:3 (1:1)Béla, Hlaváč – K. Střalka 2, T. Boráň
Legomat – Armostav 2:3 (1:1)Chýlek, L. Chlebek – Žáček, Javorek
MS Auto Team – FC Splav 0:2 (0:1)Sušovský, Maskal
Legomat – FC Splav 4:3 (1:1)Střižík 2, Chýlek, Papřok – Maskal 2, Otýpka
MS Auto Team – Armostav 5:9 (3:3)R. Papřok 2, Červený 2, I. Papřok - Skotnica 2, O. Byrtus 2, P. Tobiáš, Žáček, Staník, M. Chlebek, vlastní
Pivovar Koníček – FC Splav 3:0 (1:0)Musiol, Junga, Foukal
Auto Herc – Armostav 4:2 (1:0)K. Střalka 2, F. Vojkovský, Knapp – P. Tobiáš, Žáček
Auto Herc – FC Splav 4:1 (2:0)O. Boráň 2, Murín, Knapp - Papaj
Pivovar Koníček – Armostav 2:5 (2:3)Kovalík 2 – P. Tobiáš 2, Skotnica 2, M. Chlebek
FC Splav – Armostav 3:10 (1:5)Maskal 2, Sušovský – Skotnica 4, I. Preči 2, Žáček 2, Staník, P. Tobiáš
Auto Herc – Pivovar Koníček 1:2 (1:1)F. Vojkovský – Milunović, Foukal
Legomat – MS Auto Team 4:3 (2:1)L. Němec 2, Ursini, Šigut – I. Papřok 2, R. Papřok, Krupa
FC Neuvažuj – Nejlevnější ploty 1:7 (0:4)O. Sluštík – Hlaváč 2, Somr 2, Pařenica, Lysek, Ševčík
Legomat – FC Neuvažuj 5:0 (2:0)Střižík 2, Ursini, Křiva, Šigut
MS Auto Team – Nejlevnější ploty 0:5 (0:4)Somr 2, O. Skotnica, Pařenica, J. Myšinský
MS Auto Team – FC Neuvažuj 3:1 (0:0)Musálek 2, R. Papřok – Holek
Legomat – Nejlevnější ploty 10:2 (3:0)Ursini 3, L. Němec 2, L. Papřok 2, Střižík, Mandičák, Chýlek – Holinka, Somr
MS Auto Team – Pivovar Koníček 0:3 (0:1)Tesarčík, J. Juříček, D. Javorek
Legomat – Auto Herc 4:2 (2:0)Ursini, Šigut, Němec, Mandičák – M. Vojkovský, Murín
Legomat – Pivovar Koníček 3:6 (2:3)L. Němec 2, Šigut – Kempa 2, Musiol, Kovalík, D. Tobiáš, M. Juříček
MS Auto Team – Auto Herc 5:5 (3:1)I. Papřok 2, Laštovička 2, Rajnoch – Murín 2, K. Střalka 2, O. Boráň
FC Neuvažuj - Armostav 2:7 (0:3)Holek 2 – P. Tobiáš 3, Preči 2, Žáček, M. Chlebek
Nejlevnější ploty – FC Splav 7:2 (3:1)O. Skotnica 2, Somr, Hlaváč, Lýsek, Béla, Pařenica – Kozel, Papaj
Nejlevnější ploty – Armostav 4:6 (3:1)Pařenica 3, O. Skotnica – Procházka 2, Preči, David Javorek, P. Tobiáš, M. Chlebek
FC Neuvažuj – FC Splav 3:3 (1:1)Řezáč, Volný, Holek – Glembek 2, Papaj

Tabulka:
1.Armostav 76 0 142:22 12
2.Pivovar Končíček 76 0 125:13 12
3.Legomat 75 0 232:19 10
4.Auto Herc 74 1 224:18 9
5.Nejlevnější ploty73 0 431:28 6
6.FC Splav 71 1 514:31 3
7.MS Auto Team 71 1 516:29 3
8.FC Neuvažuj 70 1 69:33 1

Tabulka střelců:
9P. Tobiáš (Armostav)
8Z. Skotnica (Armostav)
7Žáček (Armostav), Ursini, L. Němec (oba Legomat)
6K. Střalka (Auto Herc), Pařenica, Somr, Hlaváč (vš. Nejl. ploty)
5Střižík (Legomat), Maskal (FC Splav), Kovalík (Koníček), Preči (Armostav), I. Papřok (Auto Team)
4R. Papřok (Auto Team), O. Skotnica, Béla (oba Nejl. ploty), M. Chlebek (Armostav), Holek (Neuvažuj), F. Vojkovský, Murín (oba Auto Herc)
3O. Boráň (Auto Herc), Lýsek (Nejl. ploty), Chýlek, L. Papřok, Šigut (vš. Legomat), David Javorek, Musiol, M. Juříček (vš. Koníček), Papaj (FC Splav)
2O. Byrtus, Staník, Procházka, Dalibor Javorek (vš. Armostav), Curylo, T. Boráň, Knapp (vš. Auto Herc), Mandičák (Legomat), Šebestík, Foukal, Kempa (vš. Koníček), Červený, Musálek, Laštovička (vš. Auto Team), Sušovský, Glembek (oba FC Splav), O. Sluštík, Volný (oba Neuvažuj)
1Řezáč (Neuvažuj), Ševčík, J. Myšinský, Holinka (vš. Nejl. ploty), Junga, Milunović, Tesarčík, J. Juříček, D. Tobiáš (vš. Koníček), L. Chlebek, Křiva (oba Legomat), M. Vojkovský (Auto Herc), Otýpka, Kozel (oba FC Splav), Krupa, Rajnoch (oba Auto Team)




2. F-M liga v sálové kopané 2014/2015

Účastníci: Dobrá, Martek Medical, FC Paskov, Moravia Shooters, Kuna, Vojkovice, Bagry Dobratice, FC Zauvažuj

Tabulka:
1.Martek Medical 76 0 149:2212
2.Dobrá 75 1 153:2711
3.Kuna 74 1 227:259
4.Bagry Dobratice 74 0 324:238
5.FC Zauvažuj 74 0 335:278
6.Moravia Shooters 73 0 424:346
7.FC Paskov 71 0 615:394
8.Vojkovice 70 0 717:470

Výsledky:
FC Paskov – Moravia Shooters 0:1 (0:0)M. Drastich
Martek Medical – Kuna 6:2 (1:1)Delong 2, Šponer, Václavík, Pruchnický, M. Chlebek – Cidlík 2
FC Paskov – Martek Medical 3:8 (3:3)Barbuščák, Ondryáš, Povísl – Delong 3, Pruchnický 2, Václavík, M. Chlebek, Poledník
Moravia Shooters – Kuna 6:4 (2:2)Pustka 2, Baran 2, Hübel, Mílek – Cidlík, P. Tabašek, Musil, Antošík
Moravia Shooters – Martek Medical 5:7 (3:2)Mílek 2, Fabík, Baran, Z. Drastich – Delong 2, Pruchnický 2, Šponer, Koloničný, Legerský
FC Paskov – Kuna 3:4 (1:3)Slíva, Barbuščák, Mohyla – R. Tabašek 2, Cidlík 2
Dobrá – Bagry Dobratice 4:3 (2:1)Bednárek, Knödel, Rečka, Šmahaj – I. Klesniak 2, Dobiáš
FC Zauvažuj – Vojkovice 9:0 (3:0)Řezáč 4, Volný 2, Malý, Galuska, Plichta
Dobrá – FC Zauvažuj 11:1 (6:0)Rajnoch 5, Filipčík 2, Damek 2, Knödl, Bednárek – Malý
Bagry Dobratice – Vojkovice 5:1 (2:0)Dobiáš 2, Bezecný, Bortlíček, Gongol – Kacíř
FC Zauvažuj – Bagry Dobratice 4:5 (3:1)Malý 2, Volný, Řezáč – Bortlíček 2, L. Klesniak, Bezecný, Dobiáš
Dobrá – Vojkovice 9:6 (6:1)Rajnoch 3, Filipčík, Janíček, Babiš, Šmahaj, Damek, Rečka – Kavka 3, Kacíř, Stříž, Moškoř
FC Zauvažuj – FC Paskov 10:2 (4:0)Řezáč 5, Malý 2, Galuska 2, Musálek – Povýšil 2
Moravia Shooters – Vojkovice 4:1 (1:0)Pustka, Baran, Mílek, Fabík – O. Sluštík
FC Paskov – Vojkovice 5:4 (3:3)Barbuščák 2, Pindur, Povýšil, Trebatický – Šlapka 2, Kolek, O. Sluštík
FC Zauvažuj – Moravia Shooters 7:3 (1:0)Malý 3, Musálek 2, Volný 2 – Mílek 2, M. Drastich
Martek Medical – Bagry Dobratice 9:1 (4:0)Vojvodík 2, Legerský 2, Pruchnický, Koloničný, Šponer, Chlebek, Strouhal – Bortlíček
Kuna – Dobrá 3:3 (1:1)R. Tabašek 2, Antošík – Rajnoch 2, Šmahaj
Martek Medical – Dobrá 7:6 (3:1)Pruchnický 4, Folwarczny, Šponer, Chlebek – Rajnoch 2, Palarčík 2, Šmahaj, Rečka
Kuna – Bagry Dobratice 5:3 (2:1)R. Tabašek, Antošík, Cidlík, Musil, Gross – Dobiáš 2, Baran
Martek Medical – FC Zauvažuj 2:3 (2:0)Papaj, Chlebek – Řezáč, Plichta, Volný
Kuna – Vojkovice 5:3 (1:1)Cidlík 2, Musil 2, Antošík – Suszka, Kavka, Stříž
Kuna – Zauvažuj 4:1 (2:0)R. Tabašek, Musil, Cidlík, Hurný – Malý
Dobrá – Paskov 8:2 (4:0)Rajnoch 3, Janíček 2, Palarčík, Fojtík, Filipčík – Zelinka 2
Martek – Vojkovice 10:2 (6:0)Delong 7, Šponer 2, Blažek – Kavka, O. Sluštík
Moravia Shooters – Dobratice 0:3 (0:1)Dobiáš 2, Světlík
Dobrá – Moravia 12:5 (7:2)Rajnoch 5, Filipčík 2, Lamoš 2, Fojtík, Šmahaj, Babiš – Habrnal 2, Pustka, Fabík, D. Baran
Paskov – Dobratice 0:4 (0:1)Gongol, Válek, Bortlíček, Dobiáš

Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Radek Antošík (Kuna)
Nejlepší obránce: David Pustka (Moravia Shooters)
Nejlepší útočník: Lukáš Pruchnický (Martek Medical)
Nejlepší střelec: Petr Rajnoch (Dobrá - 20 gólů)




11. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let

Termín: neděle 2.2.2014 od 13:30 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Sviadnov, Eintracht Triosport, FC Splav, Vepak Frýdlant, SC Stovky

Výsledky:
SC Stovky – FC Splav 1:0Chmel
Eintracht Triosport – Vepak Frýdlant1:2Král – Gross, Tošenovjan
Sviadnov – SC Stovky 0:0
FC Splav – Vepak Frýdlant 3:1Ručka, Recman, Vojkovský – Gross
Sviadnov – Eintracht Triosport 1:1Šponer – Král
SC Stovky – Vepak Frýdlant 1:0Uherek
Sviadnov – FC Splav 1:1Chlebek – Juřica
Eintracht Triosport – SC Stovky 2:2Král, Demel – Uherek, Čerňák
Sviadnov – Vepak Frýdlant 3:0Chlebek, Šponer, Dudek
FC Splav – Eintracht Triosport 4:1Juřica, Stryja, Otýpka, Maskal – Procházka

Konečná tabulka:
1.SC Stovky 42 2 04:26
2.FC Splav 42 1 18:45
3.Sviadnov 41 3 05:25
4.Vepak Frýdlant 41 0 33:82
5.Eintracht Triosport 40 2 25:92


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Alan Hill (SC Stovky)
Nejlepší obránce: Martin Vojkovský (FC Splav)
Nejlepší útočník: Martin Chlebek (Sviadnov)
Nejlepší střelec: Petr Král (Eintracht Triosport)




11. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let na hřišti ve Staříči

Termín: Neděle 7.9.2014 od 9:00 do 13:30, hrálo se na 2 hřištích
Počet hráčů: 5 + 1
Účastníci: FC Real Modurit, Frýbr, Leemon, Spojené síly, Slezan, PR-Stavby Lískovec, AK trofeje, Eintracht Triosport
Dosavadní vítězové: Chlebovice 3x, Eintracht Triosport 2x, Sokol 1x, Leemon 1x, Lesk 1x, PR-Stavby Lískovec 1x, Slezan 1x

Výsledky - Skupina A:
Frýbr – Eintracht Triosport 2:2Zaduban, Adamík – Fuchs, Sluštík
Spojené síly – Leemon 0:2Peter, M. Chlebek
Frýbr – Leemon 2:4Novák, Klega – Oháňka 2, Kaňok, Peter
Spojené síly – Eintracht Triosport 2:0Maloň, Žvak
Eintracht Triosport – Leemon 1:4Fuchs – Kaňok 2, Tošenovský, M. Chlebek
Spojené síly – Frýbr 3:1Pospěch 3 – Klega

Výsledky - Skupina B:
FC Real Modurit – Slezan 0:3Konečný 2, Stanczak
AK Trofeje – PR-Stavby Lískovec 3:5Klimeš 2, Kuželka – Dudek 2, Havlák, Poledník, Flachs
FC Real Modurit – PR-Stavby Lískovec1:4Svoboda – Flachs 2, Šponer, Havlák
AK Trofeje – Slezan 1:4Kuželka – Procházka 2, Chovančík, Valenta
Slezan – PR-Stavby Lískovec 2:3Chovančík, Procházka – Havlák 2, Flachs
AK Trofeje – FC Real Modurit 0:3Šnapka 2, Svoboda

Vítězství vybojovali hráči Slezanu

FINÁLE:
Slezan – PR-Stavby Lískovec 4:3Procházka 2, Valenta, Šimánek – Dudek, J. Merta, Šponer

O 3.MÍSTO:
Leemon – Spojené síly 1:0Peter

SEMIFINÁLE:
Slezan – Leemon 2:1Stanczak 2 – M. Chlebek
PR-Stavby Lískovec – Spojené síly 3:1J. Merta, Bortel, Flachs – Nábělek

O 5.MÍSTO:
Frýbr – Eintracht Triosport 4:0Klega 2, Vojvodík, Novák

O 7.MÍSTO:
AK Trofeje – Real Modurit 3:0Kabuďa, Kuželka, Chwistek

O 5.-8.MÍSTO:
Frýbr – AK Trofeje 2:1Klega, Vojvodík – Kabuďa
Eintracht Triosport – Real Modurit 3:1Fuchs 2, Pavlík – Hovjacký




27. ročník turnaje ve velké kopané starých gard v Nošovicích

Místo: Hraje se v Nošovicích na starém hřišti
Termín: Sobota 28.6.2014 od 8:00
Účastníci: Nošovice-Lhoty, Dobrá, Eintracht Triosport, Staré Město

Rozpis utkání:
8:30 Nošovice-Lhoty - Staré Město
10:00 Eintracht Triosport - Dobrá
13:00 o 3.místo
14:45 finále

Vítězství vybojovali hráči Starého Města

FINÁLE:
Staré Město - Dobrá5:3R. Tvardek 2, Maloň, Kubalák, Gibala – Uherek, Pánek, Drexler

O 3.MÍSTO:
Eintracht Triosport - Nošovice-Lhoty2:2 (penalty 5:4)Veber, Poledník – R. Nikl, Kaloč

SEMIFINÁLE:
Staré Město - Nošovice-Lhoty 3:1Juřica 2, Maloň – R. Nikl
Dobrá - Eintracht Triosport 3:2Holomek, Pánek, Zicha – Veber, Cichý

Nejlepší hráč turnaje: Kamil Zicha (Dobrá)



10. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let

Termín: Neděle 16.2.2014 od 13:30 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Sviadnov, Leemon, Eintracht Triosport, Spojené síly, Vepak Frýdlant
Dosavadní vítězové: Sokol 3x, Eintracht Triosport 3x, Leemon 2x, Frýbr 1x

Výsledky:
Vepak Frýdlant – Spojené síly 2:1 Vrobel, Tošenovjan – Chovančík
Spojené síly – Eintracht Triosport 2:0 Chovančík, Pospěch
Vepak Frýdlant – Sviadnov 7:0 Tošenovjan 3, Vrobel 3, Gros
Eintracht Triosport – Leemon 0:0
Sviadnov – Spojené síly 3:0 Konečný 2, Havlák
Sviadnov – Eintracht Triosport 0:1 Král
Leemon – Spojené síly 3:2 Kaňok 2, Šimek – Juřica, Čapčuch
Eintracht Triosport – Vepak Frýdlant6:2 Tancer 3, Král 2, Valenta – Gros 2
Sviadnov – Leemon 1:1 Havlák – Tvrdý
Vepak Frýdlant – Leemon 4:1 Gros 3, Vrobel – I. Petr

Konečná tabulka:
1.Vepak Frýdlant 43 0 115:86
2.Eintracht Triosport 42 1 17:4 5
3.Leemon 41 2 15:7 4
4.Sviadnov 41 1 24:9 3
5.Spojené síly 41 0 35:8 2


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Marcel Ginter (Eintracht Triosport)
Nejlepší obránce: Roman Konečný (Sviadnov)
Nejlepší útočník: Petr Tancer (Eintracht Triosport)
Nejlepší střelec: Gros (Vepak Frýdlant)




11. ročník Ofisport Cup hráčů nad 45 let

Termín: Neděle 1.3.2014 od 13:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Frýbr, Eintracht Triosport, Staré město
Dosavadní vítězové: Frýbr 4x, Eintracht Triosport 4x, Sokol 2x

Výsledky:
Eintracht Triosport – Frýbr 4:1 a 2:2
Eintracht Triosport – Staré Město 4:1 a 0:0
Frýbr – Staré Město 4:0 a 4:1

Konečná tabulka:
1.Eintracht Triosport 42 2 010:46
2.Frýbr 42 1 111:75
3.Staré Město 40 1 32:121


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Radomír Liberda (Frýbr)
Nejlepší obránce: Petr Kochaň (Staré Město)
Nejlepší útočník: Stanislav Gross (Triosport)
Nejlepší střelec: Rudolf Pyško (Frybr – 7 gólů)




6. ročník Link Bajza Cup hráčů nad 50 let

Termín: sobota 11.1.2014 od 14:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Válcovny plechu, Slezan, Jablunkov, Staré Město, Eintracht Triosport

Výsledky:
Staré Město – Válcovny 0:0
Triosport – Jablunkov 1:2Zachník – vlastní, Linhart
Slezan – Staré Město 0:3Tošenovský, Vojkovský, Kačmář
Válcovny – Triosport 2:3Zaduban, Damek – Fuchs 2, Nogol
Jablunkov – Slezan 1:1Linhart – Pyško
Triosport – Staré Město 3:0Fuchs 2, Kolář
Jablunkov – Válcovny 2:1Joukl 2 – Damek
Slezan – Triosport 1:0Lisický
Jablunkov – Staré Město 2:0Spyrcz, Zwyrtek
Válcovny – Slezan 3:2Skarka 2, Hořínek – Pyško, Koval

Konečná tabulka:
1.Jablunkov 43 1 07:37
2.Triosport 42 0 27:54
3.St. Město 41 1 23:53
4.Válcovny 41 1 26:73
5.Slezan 41 1 24:73


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Karel Světelský (Triosport)
Nejlepší obránce: Vladimír Zháněl (Staré Město)
Nejlepší útočník: Jaroslav Linhart (Jablunkov)
Nejlepší střelec: Petr Fuchs (Trisport) - 4 branky




1. F-M liga v sálové kopané 2013/2014

Účastníci: Nejlevnější ploty, Armostav, Pivovar Koníček, FC Splav, Black Road, Auto Herc, MS Autoteam, SK Vojkovice
Dosavadní vítězové: Sokol, Myšák bar 3x, Radegast, VP, Slezan, SC Šrámek, Dušek Team, Armostav 2x, JMB, Nejlevnější ploty 1x


FINÁLE, sobota 4.1.2014

Finálová skupina - výsledky:
Auto Herc – FC Splav 2:5 (1:2)2. F. Vojkovský - 13. V. Kaňok, 20. a 34. P. Němec, 36. Šafranko, 39. Juřica
Nejlevnější ploty – Pivovar Koníček 4:1 (2:0)16. Pařenica, 19. Béla, 28. Skotnica, 40. Hlaváč - 33. D. Tobiáš
Auto Herc – Pivovar Koníček 4:5 (2:2)6. Knapp, 12. Rygel, 29. O. Boráň, 33. K. Střalka – 15. a 32. Foukal, 18. Preči, 23. D. Tobiáš, 27.Javorek
Nejlevnější ploty – FC Splav 5:2 (1:0)3. a 33. Somr, 28. Hlaváč, 31. Béla, 38. Marián Causidis – 27. P. Němec, 39. J. Kaňok
FC Splav – Pivovar Koníček 1:6 (1:2)13. Juřica – 8. Junga, 14. Foukal, 32. Musiol, 33. a 35. Preči, 40. D. Tobiáš
Nejlevnější ploty – Auto Herc 4:1 (0:0)30. Béla, 31. Hlaváč, 36. a 40. Pařenica – 33. Murín

Finálová tabulka:
1.Nejlevnější ploty 33 0 013:4 6
2.Pivovar Koníček 32 0 112:9 4
3.FC Splav 31 0 28:13 2
2.Auto Herc 30 0 37:14 0


Nejlepší jednotlivci 21. ročníku Frýdecko-místecké ligy:
Objev roku: Adam Střalka (FC Splav)
Nejlepší brankář: Petr Tesarčík (Pivovar Koníček)
Nejlepší obránce: Lubor Knapp (Auto Herc)
Nejlepší útočník: Lukáš Somr (Nejlevnější ploty)
Nejlepší střelec: Petr Němec (FC Splav)


Konečná tabulka střelců:
12P. Němec (FC Splav)
11Pařenica (Nejl. ploty)
10M. Causidis (Nejl. ploty)
9Mich. Chlebek (Armostav)
8Ursini (Black), Hlaváč (Nejl. ploty)
7I. Papřok (Autoteam), Béla (Nejl. ploty), Preči (Koníček)
6Vokoun (Black), L. Myšinský (Armostav), Glenbek (Autoteam), Somr (Nejl. ploty), Juřica (FC splav)
5Chýlek, Střižík (oba Black), J. Myšinský (oba Nejl. ploty), Hopp (Autoteam), Rygel (Herc)
4Somr, Béla (oba Nejl. ploty), Otýpka, Papaj (vš. FC Splav), I. Preči (Koníček), L. Papřok (Black), Zařický, Šponiar (Koníček), Celba (Herc), Staník (Armostav), Dal. Javorek (oba Koníček), O. Boráň F. Vojkovský (vš. Auto Herc), Junga (Koníček), Střalka (Herc), D. Tobiáš (Koníček)
3T. Boráň, L. Němec (Black), Nytra, Juříček, Šlapka (vš. Vojkovice), Marek Causidis (Nejl. ploty), P. Tobiáš (Armostav), Stonavský (Herc), Šafranko (vš. FC Splav), O. Skotnica (Nejl. ploty), Knapp (Herc), Foukal (Koníček)
2Recman, Ručka, Střalka, Smítal (oba Herc), J. Sluštík, Válek (oba Vojkovice), D. Kolář (Nejl. ploty), Z. Skotnica (Armostav), Žáček (Armostav), Kempa (Koníček), R. Papřok (Autoteam), J. Kaňok (FC splav)
1Stryja (vš. FC Splav), M. Vojkovský, Krutil, O. Sluštík (oba Vojkovice), M. Klus, A. Klus, Mišenko, Lamoš, Minář, Štěrba, Sušovský (vš. Autoteam), Procházka, Javorek (vš. Armostav), Ševčík, D. Holinka (oba Nejl. ploty), A. Šigut (Black), Čerňák, Byrtus (Armostav), Koloničný (Koníček), Murina (Herc), V. Kaňok (FC Splav), Musiol (Koníček)



Tabulka:
1.Nejlevnější ploty75 1 144:15 11
2.Auto Herc 75 0 227:23 10
3.FC Splav 74 0 329:26 8
4.Pivovar Končíček 74 0 326:20 8
5.Armostav 73 1 329:15 7
6.MS Autoteam 73 0 427:31 6
7.Black Road 73 0 432:32 6
8.SK Vojkovice 70 0 715:67 0

Výsledky:
FC Splav – Auto Herc 4:3 Papaj 2, Ručka, Otýpka – T. Boráň, F. Vojkovský, Stonavský
Pivovar Koníček – SK Vojkovice 8:2 Zářický 2, Javorek 2, Preči 2, Junga, D. Tobiáš – Nytra, Juříček
Pivovar Koníček – FC Splav 4:5 Junga, Preči, Kempa, Zářický – P. Němec 2, Otýpka, J. Kaňok, Stryja
Auto Herc – SK Vojkovice 5:3 F. Vojkovský 2, M. Vojkovský, O. Boráň, T. Boráň – J. Sluštík 2, Šlapka
MS Autoteam – Black Road 5:3 I. Papřok 3, M. Klus, A. Klus – L. Němec 2, Ursini
Armostav – Nejlevnější ploty 2:2 L. Myšinský, Skotnica – Hlaváč, Marek Causidis
Armostav – Black Road 1:4 Žáček – Papřok 2, Střižík, L. Němec
Nejlevnější ploty – MS Autoteam 9:4 J. Myšinský 3, Marek Causidis, Ševčík, Skotnica, Hlaváč, Pařenica, Somr – I. Papřok 2, Mišenko, Glembek
Armostav – FC Splav 0:2 (0:1) Recman, P. Němec
MS Autoteam – SK Vojkovice 6:2 (4:1) Hopp 2, Lamoš, R. Papřok, Glembek, Mynář – Válek, Nytra
Armostav – SK Vojkovice 14:2 (6:1) Chlebek 6, Staník 2, L. Myšinský 2, P. Tobiáš, Z. Skotnica, Procházka, Javorek – Válek, Nytra
MS Autoteam – FC Splav 5:2 (3:1) Hopp 2, Glembek 2, Štěrba – Juřica, Recman
Black Road – Nejlevnější ploty 1:8 (0:3) Ursini – Marián Causidis 3, Pařenica 2, J. Myšinský, Somr, Hlaváč
SK Vojkovice – FC Splav 1:9 (1:2) Šlapka – P. Němec 3, Juřica 2, Otýpka, Papaj, Ručka, Šafranko
Black Road – FC Splav 5:3 (2:0) Ursini, L. Papřok, Vokoun, Chýlek, Střižík – P. Němec, Otýpka, Šafranko
Nejlevnější ploty – SK Vojkovice 13:1 (6:0) Marián Causidis 4, Pařenica 2, D. Kolář 2, Somr 2, Béla 2, Hlaváč - Krutil
Nejlevnější ploty – FC Splav 8:4 (1:3) Pařenica 3, Marek Causidis 2, Béla, Marián Causidis, D. Holinka – P. Němec 2, Papaj, Juřica
Black Road – SK Vojkovice 12:4 (2:4) Vokoun 4, Ursini 4, Chýlek 2, L. Papřok, Střižík – Juříček 2, O. Sluštík, Šlapka
Auto Herc – Nejlevnější ploty 3:1 (2:1) Smítal, T. Boráň, O. Boráň – O. Skotnica
Pivovar Koníček – Black Road 4:2 (1:2) Šponiar 2, Dal. Javorek, I. Preči – Střižík, Vokoun
Auto Herc – Black Road 7:5 (6:3) Střalka 2, Rygel, Celba, Knapp, Smítal, O. Boráň – Chýlek 2, Ursini, A. Šigut, Střižík
Pivovar Koníček – Nejlevnější ploty 0:3 (0:1) Béla, Hlaváč, J. Myšinský
Armostav – Autoteam 5:1 (3:1) P. Tobiáš 2, Staník, L. Myšinský, Byrtus – I. Papřok
Pivovar Koníček – Auto Herc 2:3 (2:0) D. Tobiáš, Šponiar - Celba 2, Rygel
Armostav – Auto Herc 5:1 (3:0) Žáček, Chlebek, L. Myšinský, Čerňák, Staník – Knapp
Autoteam – Pivovar Koníček 3:5 (0:2) Glembek 2, Sušovský – Kempa, Šponiar, I. Preči, Foukal, Koloničný
Auto Herc – Autoteam 5:3 (2:0) Stonavský 2, Rygel 2, Celba – I. Papřok, R. Papřok, Hopp
Armostav – Pivovar Koníček 2:3 (2:0) L. Myšinský, Chlebek - Junga, Zářický, Foukal

Tabulka střelců:
9Marián Causidis (Nejl. ploty), P. Němec (FC Splav), M. Chlebek (Armostav)
8Pařenica (Nejl. ploty), Ursini (Black)
7I. Papřok (Autoteam)
6Vokoun (Black), L. Myšinský (Armostav), Glenbek (Autoteam)
5Chýlek, Střižík (oba Black), Hlaváč, J. Myšinský (oba Nejl. ploty), Preči (Koníček), Hopp (Autoteam)
4Somr, Béla (oba Nejl. ploty), Otýpka, Papaj, Juřica (vš. FC Splav), I. Preči (Koníček), L. Papřok (Black), Zařický, Šponiar (Koníček), Rygel, Celba (Herc), Staník (Armostav)
3Dal. Javorek (oba Koníček), F. Vojkovský, T. Boráň, O. Boráň (vš. Auto Herc), L. Němec (Black), Nytra, Juříček, Šlapka (vš. Vojkovice), Marek Causidis (Nejl. ploty), Junga (Koníček), P. Tobiáš (Armostav), Stonavský (Herc)
2Recman, Ručka, Šafranko (vš. FC Splav), Střalka, Smítal (oba Herc), J. Sluštík, Válek (oba Vojkovice), D. Kolář, O. Skotnica (oba Nejl. ploty), Z. Skotnica (Armostav), Knapp (Herc), Žáček (Armostav), D. Tobiáš, Kempa (Koníček), R. Papřok (Autoteam)
1J. Kaňok, Stryja (vš. FC Splav), M. Vojkovský, Krutil, O. Sluštík (oba Vojkovice), M. Klus, A. Klus, Mišenko, Lamoš, Minář, Štěrba, Sušovský (vš. Autoteam), Procházka, Javorek (vš. Armostav), Ševčík, D. Holinka (oba Nejl. ploty), A. Šigut (Black), Čerňák, Byrtus (Armostav), Koloničný (Koníček)




2. F-M liga v sálové kopané 2013/2014

Účastníci: Zero Palkovice, FC Paskov, Real Lískovec, Martek Medical, Moravia Shooters, Dobrá, FC Neuvažuj, Bagry Dobratice

Tabulka:
1.FC Neuvažuj 76 0 131:1512
2.Dobrá 75 1 139:1911
3.Zero Palkovice 74 1 226:199
4.Martek Medical 74 0 324:208
5.Moravia Shooters 73 1 319:217
6.Real Lískovec 73 0 429:306
7.FC Paskov 71 0 621:392
8.Bagry Dobratice 70 1 616:421

Výsledky:
Moravia Shooters – Dobrá 2:6 (1:3)Sotorník 2 – D. Šmahaj 2, Palarčík, Filipčík, Fojtík, Bednárek
Zero Palkovice – Real Lískovec 5:2 (3:1)Kolek 2, Malý 2, Zátopek – Koloničný, Kaloč
Dobrá – Real Lískovec 9:3 (4:1)Filipčík 2, Kováč, D. Šmahaj, Knödl, M. Imričko, Babiš, Fojtík, Bednárek – Vojvodík 2, D. Melár
Moravia Shooters – Zero Palkovice 3:2 (1:1)Mílek, Drastich, Hýbl – vlastní, Kolek
Moravia Shooters – Real Lískovec 1:2 (0:0)Bražina – Koloničný 2
Dobrá – Zero Palkovice 3:3 (2:2)Lužný, Imričko, D. Šmahaj – Kolek, Musálek, J. Huška
Martek Medical – FC Paskov 6:2 (1:2)Václavík 2, Hrubý 2, Šponer, M. Chlebek – Barbuščák 2
FC Neuvažuj – Bagry Dobratice 4:0 (2:0)Holek 2, Plichta, Kempa
Martek Medical – FC Neuvažuj 5:4 (3:1)M. Chlebek 2, Hrubý, Slováček – Janota 2, Holek, Švarc
FC Paskov – Bagry Dobratice 7:2 (3:1)Barbuščák 2, Brindzik 2, Trebatický, Zelinka, Přibyl – Bortlíček, Dobiáš
FC Neuvažuj – FC Paskov 5:1 (2:0)Janota 2, Volný 2, Plichta – Barbuščák
Bagry Dobratice – Martek Medical 3:5 (2:2)Dobiáš 2, Majer – M. Chlebek 2, Slováček, Oháňka, Koloničný
FC Neuvažuj – Moravia Shooters 4:2 (3:1)Holek, Plichta, Řezáč, Švarc – Hýbl, Papřok
Dobrá – Bagry Dobratice 9:2 (3:1)Lužný 2, Filipčík 2, Babiš 2, Knödl, Rečka, Rajnoch – Ševčík, Matula
Bagry Dobratice – Moravia Shooters 4:4 (1:1)Gryžboň, Matula, Ševčík, Brzuchanski – Pustka, Lyčka, Tylšar, Dražina
FC Neuvažuj – Dobrá 4:3 (2:2)Holek, Kempa, Volný, Janota – Knödl, Rajnoch, D. Šmahaj
Real Lískovec - FC Paskov 9:2 (4:1)J. Melár 4, Koloničný 3, Kaňok, Lehnert – Barbuščák 2
Zero Palkovice – Martek Medical 4:1 (2:0)Kusý 2, Huška, Mičulka – Strnadel
Zero Palkovice - FC Paskov 6:4 (4:1)Mičulka 3, Kusý 2, Huška – Pindur 2, Barbuščák, Zelinka
Real Lískovec – Martek Medical 2:4 (1:1)Herák 2 - Hrubý 2, Koloničný, Václavík
Moravia Shooters – Martek Medical 2:1 (2:0)Pustka, Tylšar – Delong
Moravia Shooters – FC Paskov 5:2 (2:0)Tylšar 2, Holeksa 2, Drastich – Hruška, Šimík
Dobrá – Martek Medical 3:2 (2:1)Rajnoch, Filipčík, Rečka – Delong, Slováček
Dobrá – FC Paskov 6:3 (4:0)Rajnoch 4, D. Šmahaj, Filipčík – Barbuščák 3
Zero Palkovice – Bagry Dobratice 4:0 (1:0)Malý 2, Kusý, Musálek
Real Lískovec – FC Neuvažuj 2:4 (0:2)Koloničný, Malchárek – Kempa 2, Volný, Janota
Zero Palkovice – FC Neuvažuj 2:6 (2:3)Kusý, Musálek – Švarc 3, Volný 2, Rajnoch
Real Lískovec – Bagry Dobratice 9:5 (4:2)J. Melár 5, Kaňok 2, Lehnert, Kaloč – Dobiáš 2, Bortlíček 2, Klesniak

Tabulka střelců:
11J. Melar (Lískovec)
10Barbuščák (Paskov)
7Filipčík (Neuvažuj), Koloničný (Lískovec)
6D. Šmahaj (Dobrá), Janota, Volný (Neuvažuj), Kusý (Palkovice)
5M. Chlebek (Martek), Holek, Švarc (Neuvažuj), Dobiáš (Dobratice)
4Kolek (Palkovice), Hrubý (Martek), Mičulka, Tylšar (Moravia), Kempa (Neuvažuj)
3Slováček, Delong (Martek), Plichta (Neuvažuj), Lužný, Knödl, Babiš (Dobrá), Huška, Musálek (Palkovice), Bortlíček (Dobratice), Kaňok (Lískovec)
2R. Vojvodík (Lískovec), Sotornik, Pustka (Moravia), Brinzik, Pindur, Zelinka (Paskov), Václavík, Koloničný (Martek), Fojtík, Imričko, Bednárek, Rečka (Dobrá), Malý (Palkovice), Ševčík, Matula (Dobratice), Dražina, Hýbl, Drastich, Holeksa (Moravia), Kaloč, Lehnert (Lískovec)
1Kováč, Palarčík (Dobrá), Majer, Gryžboň, Brzuchanský (Dobratice), D. Melar (Lískovec), Zátopek, Malchárek (Palkovice), Zelinka, Přibyl, Trebatický, Hruška, Šimík (Paskov), Šponer, Oháňka, (Martek), Mílek (Moravia), Lyčka, Papřok (Moravia), Řezáč (Neuvažuj), Václavík, Strnadel (Martek), Rajnoch (Neuvažuj)

Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Bronislav Sotorník (Moravia Shooters)
Nejlepší obránce: Lukáš Rajnoch (FC Neuvažuj)
Nejlepší útočník: Jiří Rečka (Dobrá)
Nejlepší střelec: Jakub Melár (Real Lískovec)




10. ročník Ofisport Cup hráčů nad 45 let

Termín: Neděle 10.3.2013 od 13:30 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Frýbr, Leemon, Eintracht Triosport, Výběr venkova, Nejlevnější ploty
Dosavadní vítězové: Frýbr 4x, Eintracht Triosport 3x, Sokol 2x

Výsledky:
Výběr venkova – Eintracht Triosport 2:3 Špernoga, Čapčuch – Nogol 2, Tancer
Frýbr – Leemon 0:0
Leemon – Výběr venkova 5:2 Zháněl 2, Tošenovský 2, Podžorný – Špernoga, Čapčuch
Eintracht Triosport – Frýbr 3:0 Demel 2, Nogol
Eintracht Triosport – Leemon 2:1 L. Lepík, Pagáč – Onufer
Frýbr – Výběr venkova 6:3 Pyško 3, Novák, Skarka, Orel – Chwistek 2, Čapčuch

Konečná tabulka:
1.Eintracht Triosport 33 0 08:36
2.Leemon 31 1 16:43
3.Frýbr 31 1 16:63
4.Výběr venkova 30 0 37:140


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Marcel Ginter (Triosport)
Nejlepší obránce: Daniel Pagáč (Triosport)
Nejlepší útočník: Oldřich Tošenovský (Leemon)
Nejlepší střelec: Jaroslav Čapčuch (Výběr venkova)




9. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let

Termín: Neděle 17.2.2013 od 13:30 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Sviadnov, Frýbr, Leemon, Eintracht Triosport, Spojené síly
Dosavadní vítězové: Sokol 3x, Eintracht Triosport 2x, Leemon 2x, Frýbr 1x

Výsledky:
Spojené síly – Frýbr 2:2 Juřica, Baran – Pyško, Damek
Leemon – Eintracht Triosport 0:0
Sviadnov – Spojené síly 1:0 Flachs
Leemon – Frýbr 2:0 Tošenovský 2
Eintracht Triosport – Sviadnov 3:2 Král, Tancer, Pagáč – M. Procházka, vlastní
Spojené síly – Leemon 1:0 Klimeš
Frýbr – Eintracht Triosport 4:1 Fabík 3, Řeha – Tancer
Leemon – Sviadnov 1:1 Tošenovský – M. Procházka
Eintracht Triosport – Spojené síly 3:0 Král 2, Valenta
Frýbr – Sviadnov 0:1 Pospíšil

Konečná tabulka:
1.Eintracht Triosport 42 1 17:65
2.Sviadnov 42 1 15:45
3.Leemon 41 2 13:24
4.Frýbr 41 1 26:63
5.Spojené síly 41 1 23:63


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Pavel Smolík (Frýbr)
Nejlepší obránce: Tomáš Tvrdý (Leemon)
Nejlepší útočník: Petr Král (Triosport)
Nejlepší střelec: Jirka Fabík (Frýbr)




10. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let

Termín: neděle 20.1.2013 od 13:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Sviadnov (obhájce), Frýbr (bývalý Lesk) - pro chřipku zrušili účast, Leemon, Eintracht Triosport, Calibrum 2012, FC Splav

Výsledky:
FC Splav – Sviadnov 3:1Ručka, Majer, Stryja – J. Flachs
Eintracht Triosport – Callibrum 2012 2:1Král, Pastorek – Zrubek
Leemon – FC Splav 3:1Kaňok 2, Tošenovský – Majer
Sviadnov – Callibrum 2012 3:1J. Flachs, Pospíšil, Šafner – Zrubek
Leemon – Eintracht Triosport 2:0Vašina, Recman
FC Splav – Callibrum 2012 3:2Ručka, Stryja, Otýpka – Bílek 2
Sviadnov – Eintracht Triosport 4:1J. Flachs 2, P. Flachs 2 – Váňa
Callibrum 2012 – Leemon 1:2Juřica – Kaňok, Vašina
Eintracht Triosport – FC Splav 2:1Král, Váňa – Ručka
Sviadnov – Leemon 0:0

Konečná tabulka:
1.Leemon 43 1 07:27
2.Sviadnov 42 1 18:55
3.Eintracht Triosport 42 0 25:84
4.FC Splav 42 0 28:84
5.Callibrum 2012 40 0 45:100


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Karel Světelský (Eintracht Triosport)
Nejlepší obránce: Martin Vojkovský (Leemon)
Nejlepší útočník: Jiří Flachs (Sviadnov)
Nejlepší střelec: Jaroslav Kaňok (Leemon)




10. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let na hřišti ve Staříči

Termín: Neděle 1.9.2013 od 9:00 do 13:30, hrálo se na 2 hřištích
Počet hráčů: 5 + 1
Účastníci: Frýbr, Leemon, AK Trofeje, Kosmos Havířov, Spojené síly, Jablunkov, PR-Stavby Lískovec, Eintracht Triosport
Poslední vítěz: Eintracht Triosport

Výsledky - Skupina A:
Jablunkov – PR-Stavby Lískovec 1:3Joukl – Hél, Šponer, Nečas
Kosmos Havířov – Frýbr 4:0Cudrák 4
Jablunkov– Frýbr 3:1Zwartek 2, Joukl – Klega
Jablunkov – Kosmos Havířov 1:0Zwartek
PR-Stavby Lískovec – Kosmos Havířov 3:2Poledník, Hél, Šponer – Cudrák 2
PR-Stavby Lískovec – Frýbr 8:4Šponer 4, Poledník 2, Flachs, Nečas – Pyško, Adamík, Diblík, Černoch

Výsledky - Skupina B:
Leemon – Eintracht Triosport 5:1Onufer 2, Kaňok 2, Vašina – Pastorek
AK Trofeje – Spojené síly 5:1Jurčík 2, Káňa 2, Špaček – Pospěch
Eintracht Triosport – AK Trofeje 4:2Valenta 2, Chwistek, Král – Jurčík 2
Leemon – AK Trofeje 1:0Onufer
Leemon – Spojené síly 5:0Kaňok 2, Onufer 2, Zháněl
Eintracht Triosport – Spojené síly 3:1Valenta 2, Fuchs – Juřica

Vítězství vybojovali hráči PR-Stavby Lískovec

FINÁLE:
PR-Stavby Lískovec – Leemon 0:0, penalty 4:2branky z penalt: Piváček, Šponer, Pospíšil, Hél – Kaňok, Zháněl

O 3.MÍSTO:
Jablunkov – Eintracht Triosport 3:1Spyrcz, Wavra, Brozda – Valenta

SEMIFINÁLE:
Leemon – Jablunkov 5:1Onufer 3, Kaňok, Valas – Joukl
PR-Stavby Lískovec – Eint. Triosport4:1Hél 3, Nečas – Král




26. ročník turnaje ve velké kopané starých gard v Nošovicích

Místo: Hraje se v Nošovicích na starém hřišti
Termín: neděle 5.7.2013 od 8:30
Účastníci: Nošovice-Lhoty, Dobrá, Eintracht Triosport, Staré Město

Rozpis utkání:
8:30 Eintracht Triosport - Staré Město
10:00 Nošovice-Lhoty - Dobrá
13:00 o 3.místo
14:45 finále

Vítězství vybojovali hráči Starého Města

FINÁLE:
Staré Město - Nošovice-Lhoty3:1Baran, Kaňok, Neusser - Vojkovský P.

O 3.MÍSTO:
Dobrá – Eintracht Triosport5:3Baran J. 2, Stančák 2, Holomek R. - Valenta, Cichý, Demel

SEMIFINÁLE:
Eintracht Triosport - Staré Město 1:4Tancer - Baran , Juřica 2, Vojkůvka M.
Nošovice-Lhoty - Dobrá 2:0Michna, Nikl L.




5. ročník Link Bajza Cup hráčů nad 50 let

Termín: sobota 12.1.2013 od 14:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Válcovny plechu, Slezan, Jablunkov, Staré Město, tým Staříč+Paskov

Výsledky:
Staré Město – Válcovny 1:2 Kocháň – Pavlidis, Onufer
Jablunkov – Staříč/Paskov 2:0 Joukl, Wilczek
Slezan – St. Město 1:0 Král
Válcovny – Staříč/Paskov 2:0 Onufer, Somr
Slezan – Jablunkov 2:0 Fabík, Biroš
St. Město – Staříč/Paskov 3:1 Tošenovský 2, Vojkůvka – Wiedermann
Válcovny – Jablunkov 1:1 Pavlidis – Joukl
Slezan – Staříč/Paskov 1:0 Fabík
Jablunkov – St. Město 3:2 Joukl 2, Franek – Zháněl 2
Válcovny – Slezan 3:1 Skarka, Hlaváč, Pavlidis – Štochel

Konečná tabulka:
1.Válcovny 43 1 08:37
2.Slezan 43 0 15:36
3.Jablunkov 42 1 16:55
4.St. Město 41 0 36:72
5.Staříč/Paskov 40 0 41:80


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: František Tataj (Válcovny)
Nejlepší obránce: Miroslav Elko (Slezan)
Nejlepší útočník: Stanislav Sprycz (Jablunkov)
Nejlepší střelec: Václav Joukl (Jablunkov), Leonidas Pavlidis (VP) - 4 branky




1. F-M liga v sálové kopané 2012/2013

Účastníci: Armostav, FC Splav, Dobrá Team, Black Road, Nejl. ploty, Auto Herc, Pivovar Koníček, Zero Palkovice
Dosavadní vítězové: Sokol, Myšák bar 3x, Radegast, VP, Slezan, SC Šrámek, Dušek Team, Armostav 2x, JMB 1x

FINÁLE, sobota 5.1.2013

Finálová skupina - výsledky:
Nejlevnější ploty – FC Splav 3:1 (2:0)8. Kolář, 18. Marián Causidis, 39. Pařenica – 30. Prokeš
Armostav – Pivovar Koníček 4:1 (0:0)27., 34. M. Chlebek, 35. Žáček, 40. P. Tobiáš - 26. D. Javorek
Nejlevnější ploty – Pivovar Koníček 6:1 (3:0)5., 18., 25. Marek Causidis, 8., 28. Pařenica (pk), 36. Marián Causidis – 40. Junga
Armostav – FC Splav 8:1 (3:0)2., 14., 29. Žáček, 26., 36. L. Myšinský, 10. Stýskala, 28. Čerňák, 29. P. Tobiáš – 30. Stryja
FC Splav – Pivovar Koníček 2:2 (2:1)8. Otýpka, 15. Stryja – 12. J. Juříček, 39. Musiol
Armostav – Nejlevnější ploty 4:8 (3:2)5. P. Tobiáš, 14. L. Myšinský, 17. Stýskala, 25. M. Chlebek - 1., 19., 24. Pařenica (1x z pk), 34., 36. J. Myšinský, 32. Marián Causidis, 34. Hlaváč, 37. Marek Causidis

Finálová tabulka:
1.Nejlevnější ploty33 0 017:6 6
2.Armostav 32 0 116:10 4
3.Pivovar Koníček 30 1 24:12 1
4.FC Splav 30 1 24:13 1


Nejlepší jednotlivci 20. ročníku Frýdecko-místecké ligy:
Objev roku: David Tobiáš (Pivovar Koníček)
Nejlepší brankář: Pavel Baran (Armostav)
Nejlepší obránce: Pavel Recman (FC Splav)
Nejlepší útočník: Radim Pařenica (Nejlevnější ploty)
Nejlepší střelec: Marián Causidis (Nejlevnější ploty)


Konečná tabulka střelců:
18Marian Causidis (Nejl. ploty)
9Filip Vojkovský (Auto Herc), Pavel Tobiáš (Armostav), Radim Pařenica, Marek Causidis (oba Nejl. ploty)
7Jakub Teplý (Auto Herc), Ondřej Junga (Koníček), Michal Chlebek (Armostav)
6Lukáš Myšinský (Armostav), Ondřej Boráň (Herc), Jan Mandičák (Black Road), Dominik Kolář, Jakub Myšinský (oba Nejl. ploty), Petr Otýpka (FC Splav), Kolek (Zero Palkovice), Dalibor Javorek, David Musiol (oba Koníček)
5David Tobiáš, Filip Kolář (oba Koníček), Čerňák, Žáček (oba Armostav), Stryja (Splav)



Tabulka: O umístění na 3. až 5. místě rozhodla minitabulka vzájemných utkání
1.Armostav 75 2 030:13 12
2.Nejl. ploty 75 1 145:11 11
3.FC Splav 74 0 318:27 8
4.Pivovar Koníček 74 0 330:27 8
5.Black Road 74 0 324:24 8
6.Auto Herc 73 1 338:21 7
7.Dobrá Team 71 0 610:42 2
8.Zero Palkovice 70 0 716:46 0

Výsledky:
FC Splav – Black Road 3:1 (2:0) Stryja 2, Otýpka – Mandičák
Armostav – Dobrá Team 2:1 (0:1) M. Chlebek, Stýskala – Rajnoch
Armostav – FC Splav 5:0 (2:0) L. Myšinský, P. Tobiáš, Procházka, M. Chlebek, Čerňák
Black Road – Dobrá Team 4:3 (2:0) Mandičák 2, Korneta, Ursini – Palarčík 2, Filipčík
Armostav – Black Road 6:3 (5:0) Skotnica 2, P. Tobiáš, Čerňák, Procházka, Žáček – Střižík, Papřok, Křiva
FC Splav – Dobrá Team 3:1 (2:1) Otýpka 2, Prokeš – Imričko
Armostav – Zero Palkovice 4:3 (3:3) P. Tobiáš 2, Skotnica, M. Chlebek – Kusý, Kolek, Zátopek
Dobrá Team – Pivovar Koníček 0:10 (0:6) F. Kolář 4, Junga 2, D. Javorek, Foukal, D. Tobiáš, Musiol
Dobrá Team – Zero Palkovice 3:2 (1:1) Bednárek 2, Koloničný – Závodný, Kolek
Armostav – Pivovar Koníček 9:2 (4:1) L. Myšinský 2, P. Tobiáš 2, Staník, M. Chlebek, Čerňák, Kubáň – Musiol, Junga
Black Road – Herc 4:3 (2:1) Ursini 2, Chýlek, Střižík – Bystroň, Teplý, O. Boráň
FC Splav – Nejl. ploty 0:9 (0:4) Marián Causidis 4, M. Dobiáš, Pařenica, J. Myšinský, Marek Causidis
FC Splav – Herc 5:8 (3:3) Prokeš 2, Kaňok 2, Otýpka - F. Vojkovský 3, Pengřinek, Bystroň, Teplý, O. Boráň, Vyvial
Black Road – Nejl. ploty 2:1 (0:0) L. Papřok, Mandičák – M. Dobiáš
Armostav – Nejl. ploty 2:2 (1:0) Stýskala, Skotnica – Kolář, Hlaváč
Dobrá Team – Auto Herc 1:8 (0:4) Rajnoch - O. Boráň 3, F. Vojkovský 2, Knapp, Teplý, Bystroň
Armostav – Auto Herc 2:2 (2:0) Staník, Čerňák - O. Boráň, Teplý
Dobrá Team – Nejl. ploty 1:13 (0:6) Damek – Marian Causidis 6, Kolář 2, Skotnica 2, J. Myšinský 2, Ševčík
FC Splav – Zero Palkovice 4:3 (2:2) Juřica 2, Recman, Otýpka – Huška, Kusý, Wiedermann ml.
Black Road – Pivovar Koníček 3:4 (0:1) Křiva, Korneta, Mandičák - Javorek 2, Musiol, D. Dobiáš
FC Splav – Pivovar Koníček 3:0 (0:0) Recman 2, Stryja
Black Road – Zero Palkovice 7:4 (3:1) Střižík 2, Chýlek 2, Papřok, Korneta, Mandičák – Zátopek, Wiedermann st., Huška, Kolek
Auto Herc – Nejl. ploty 2:3 (1:1) F. Vojkovský, Knapp – Marián Causidis 2, Hlaváč
Pivovar Koníček – Zero Palkovice6:2 (2:1) Junga 2, F. Kolář, Stříž, Preči, Musiol – Kolek 2
Auto Herc – Zero Palkovice 13:2 (6:1) Rygel 3, F. Vojkovský 3, Teplý 2, Kubáň 2, Vokoun, Knapp, Vengřinek – Kolek, vlastní Vokoun
Nejl. ploty – Pivovar Koníček 8:4 (4:2) Marián Causidis 2, O. Skotnica 2, Pařenica 2, Holinka, Marek Causidis – Preči, D. Javorek, Junga, Musiol
Nejl. ploty – Zero Palkovice 9:0 (4:0) Marek Causidis 3, D. Kolář 2, L. Somr, Ševčík, Marian Causidis, J. Myšinský
Pivovar Koníček – Auto Herc 4:2 (2:2) D. Tobiáš 3, Preči – Teplý, Vengřinek

Tabulka střelců:
10Mar. Causidis (Ploty)
6P. Tobiáš (Armostav), O. Boraň (Herc), Mandičák (Black)
5Otypka (Splav), F. Vojkovský (Herc)
4Čerňák, M. Chlebek, Z. Skotnica (všichni Armostav), F. Kolář (Pivo), Střižík (Black), Teplý (Herc)
3Recman (Splav), Chýlek, Ursini, Korneta, Papřok (všichni Black), L. Myšinský (Armostav), Bystroň (Herc), Prokeš, Stryja (oba Splav), Junga, D. Javorek, Musiol (všichni Pivo), D. Kolář, J. Myšinský (oba Ploty), Kolek (Zero)
2Juřica, Kaňok (oba Splav), Skotnica, M. Dobiáš (oba Ploty), Stýskala, Procházka, Staník (všichni Armostav), Křiva (Black), Bednárek, Palarčík, Rajnoch (všichni Dobrá), Kusý, Zátopek, Huška (všichni Zero)
1Vyvial, Pěngřinek, Knapp (všichni Herc), D. Tobiáš, D. Dobiáš, Foukal (všichni Pivo), Pařenica, Hlaváč, Ševčík, Marek Causidis (všichni Ploty), Žáček, Kubáň (oba Armostav), Filipčík, Imričko, Koloničný, Damek (všichni Dobrá), Závodný, Wiederman ml., Wiederman st. (všichni Zero)




2. F-M liga v sálové kopané 2012/2013

Účastníci: Sniper Comando, Paskov, Alfa FM, Martek Medical, Moravia Shooters, TJ Leeds, Jop Team, Žersi

Tabulka:
1.Sniper Comando 76 1 038:1613
2.Martek Medical 74 0 328:178
3.Moravia Shooters 73 2 233:338
4.Alfa FM 73 2 224:268
5.TJ Leeds 73 1 323:237
6.Jop Team 72 2 321:196
7.Žersi 71 1 521:323
8.Paskov 71 1 517:413

Výsledky:
TJ Leeds – Jop Team 2:2 Dvořák, Řezáč – Jopek st., Alfery
Alfa FM – Martek Medical 0:6 Němec 3, Chlebek 2, Šponer
TJ Leeds – Alfa FM 2:3 Smolík 2 – Strakoš 2, D. Baran
Jop Team – Martek Medical 0:3 Chlebek 2, Slováček
Jop Team – Alfa FM 3:4 Špernoga 2, Švábek – Strakoš 2, Kempa, Hečko
TJ Leeds – Martek Medical 3:2 Plichta, Řezáč, Smolík – Němec, Kubalák
Sniper Comando – Moravia Shooters 7:3 M. Klus 2, I. Papřok 2, Lamoš 2, A. Klus – Lyčka, Drastich, Plavý
Žersi – Paskov 5:1 Tengler, Maralík, Ligocki, Oborný, Chrostek – Barbuščák
Sniper Comando – Paskov 10:1 I. Papřok 3, Lamoš 2, Lukeš 2, M. Klus, A. Klus, R. Papřok – Trebatický
Moravia Shooters – Žersi 6:5 Lyčka 3, Drastich, Holeksa, Plavý – Chrostek 2, Maralík 2, Ligocki
Moravia Shooters – Paskov 5:2 Mílek 2, Lyčka 2, Plavý – Trebatický, Barbuščák
Sniper Comando – Žersi 4:4 Škorík 2, I. Papřok, R. Papřok – Ligocki, Chrostek, Maralík, Marciňa
TJ Leeds – Žersi 6:4 Smolík 3, Hroch 2, Plichta – Mucha 2, Chrostek ml., Dyba
Jop Team – Paskov 7:1 Schaffer 2, Filip 2, Jopek ml., Špernoga, Němec - Barbuščák
TJ Leeds – Paskov 6:3 Smolík 3, Řezáč, Plichta, Mrkva – Barbuščák 2, Zelinka
Jop Team – Žersi 3:0 Alfery, Špernoga, Hlavatík
Alfa FM – Moravia Shooters 5:5 Kempa 2, Hnidzik, Hečko, Strouhal - Smílek 2, Drastich, Dluhoš, Pustka
Martek Medical – Sniper Comando 3:4 Němec, Václavík, Raška - I. Papřok 2, Škorík, T. Jantoš
Martek Medical – Moravia Shooters 3:2 Němec, Slováček, Hrubý - Z. Holeksa, Drastich
Alfa FM – Sniper Comando 3:6 Baran, Kempa, Hečko - A. Klus 2, I. Papřok 2, Lamoš, R. Papřok
Jop Team – Sniper Comando 1:4 Filip – I. Papřok 2, P. Jantoš, A. Klus
TJ Leeds – Moravia Shooters 5:6 Smolík 2, Matejov, Řezáč, vlastní – Mílek 3, Kupka, Lička, Cyrus
TJ Leeds – Sniper Comando 1:3 Řezáč – I. Papřok, M. Klus, A. Klus
Jop Team – Moravia Shooters 5:5 Špernoga 2, Ondruch 2, Němec – Kupka 4, Pustka
Martek Medical – Paskov 4:5 Kubalák, P. Němec, Hrubý, Chlebek – Trebatický 2, Gajdziak, Barbuščák, Hermann
Alfa FM – Žersi 5:0 Kempa 4, Hečko
Martek Medical – Žersi 7:3 Hrubý 2, Delong, Kotásek, Šponer, Kubalák, vlastní – Maralík, Chrostek ml., Polášek
Alfa FM – Paskov 4:4 Kempa 2, Hečko, Hnidzik – Barbuščák 3, Šimík

Tabulka střelců:
13I. Papřok (Sniper)
11Smolík (Leeds)
10Kempa (Alfa)
9 Barbuščák (Paskov)
7 Milek, Lyčka (Moravia), P. Němec (Martek)
6 Špernoga (Jop), A. Klus (Sniper)
5 Chlebek (Martek), Hečko (Alfa), Řezáč (Leeds), Maralík (Žersi), Trebatický (Paskov)
4 Strakoš (Alfa), M. Klus (Sniper), Chrostek st. (Žersi), Hrubý (Martek)
3 Škorik, R. Papřok (Sniper), Ligocki (Žersi), Plichta (Leeds), Kubalák (Martek), Filip (Jop), Plavý (Moravia)
2 Alferi, Schäfer (Jop), Hroch (Leeds), Lukeš, Jantoš (Sniper), Mucha (Žersi), Holeksa, Pustka (Moravia), Baran (Alfa), Slováček , Šponer (Martek), D. Němec – brankář (Jop), Chrostek ml. (Žersi)
1 Oborný, Tengler, Dyba, Marciňa (Žersi), Václavík, Raška, Kotásek, Delong (Martek), Švábek, Jopek st., Jopek ml., Hlavatík (Jop), Dluhoš (Moravia), Dvořák, Mrkva, Strouhal, Hnidzik (Leeds), Zelinka, Gajdziak, Herman, Šimík (Paskov)

Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Daniel Němec (Jop Team)
Nejlepší obránce: Jaroslav Kupka (Moravia Schooters)
Nejlepší útočník: Petr Němec (Martek Medical)
Nejlepší střelec: Ivo Papřok (Sniper Comando)




9. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let na hřišti ve Staříči

Termín: 22.9.2012 od 9:00
Počet hráčů v poli: 6 + 1
Účastníci: Leemon, Eintracht Triosport, Olymp, Calibrum 2012, AK Trofeje, Hukvaldy
Poslední vítěz: Leemon

Tabulka:
1. Eintracht Triosport 32 0 19:84
2. Callibrum 2012 31 1 18:73
3. AK Trofeje 31 1 15:43
4. Olymp 31 0 07:102




25. ročník turnaje ve velké kopané starých gard v Nošovicích

Místo: Hraje se v Nošovicích na starém hřišti
Termín: neděle 23.6.2012 od 8:30
Účastníci: Nošovice, Dobrá, Eintracht Triosport, Staré Město

Rozpis utkání:
8:30 Staré Město - Dobrá
10:00 Nošovice - Eintracht Triosport
13:00 o 3.místo
15:00 finále


Vítězství vybojovali hráči Starého Města

FINÁLE:
Staré Město - Nošovice 4:2

O 3.MÍSTO:
Dobrá – Eintracht Triosport 2:2, penalty 9:8

SEMIFINÁLE:
Staré Město - Dobrá 4:1
Nošovice - Eintracht Triosport 4:2




19. ročník Frýdecko-místecké ligy v sálové kopané 2011/2012.
------------------------------------------------------------------------------------



1. F-M liga v sálové kopané 2011/2012
Armostav, Auto Herc, FC Splav, Nejlevnější ploty, Dobrá Team, Black Road, Jop Team, Žersi Leemon


Tabulka: (při rovnosti bodů rozhodl o umístění vzájemný zápas)
1.Žersi Leemon 76 0 139:16 12
2.Armostav 76 0 140:15 12
3.Nejl. ploty 74 1 230:32 9
4.Auto Herc 74 1 221:15 9
5.Black Road 72 2 327:26 6
6.FC Splav 72 0 520:36 4
7.Dobrá Team 71 2 420:26 4 baráž
8.Job Team 70 0 78:39 0 sestup do 2.ligy


Výsledky:
Armostav – Nejl. ploty 8:4
FC Splav – Jop Team 5:4
Armostav – Jop Team 4:0
FC Splav – Nejl. ploty 3:5
Nejl. ploty – Jop Team 9:3
Armostav – FC Splav 8:4
Black Road – Dobrá Team 4:4
Žersi Leemon – Auto Herc 1:4
Black Road – Auto Herc 2:2
Dobrá Team – Žersi Leemon 4:6
Dobrá Team – Auto Herc 2:3
Žersi Leemon – Black Road 7:3
Jop Team – Dobrá Team 0:5
Armostav – Black Road 7:2
Jop Team – Black Road 1:6
Armostav – Dobrá Team 8:1
FC Splav – Auto Herc 1:3
Nejl. ploty – Žersi Leemon 1:10
FC Splav – Žersi Leemon 2:6
Nejl. ploty – Auto Herc 6:4
Nejl. ploty – Black Road 3:2
FC Splav – Dobrá Team 3:2
FC Splav – Black Road 2:8
Nejl. ploty – Dobrá Team 2:2
Auto Herc – Jop Team 5:0 kontumačně
Armostav – Žersi Leemon 2:4
Armostav – Auto Herc 3:0
Žersi Leemon – Jop Team 5:0 kontumačně


Tabulka střelců:
11L. Myšinský (Armostav)
10M. Chlebek (Armostav), Marián Causidis (Nejl. ploty)
8Čerňák (Armostav)
7Janota (Žersi), Pařenica (Nejl. ploty)
6Šigut, Chýlek (oba Black Road)
5J. Teplý, Otýpka (oba FC Splav), Čáp, Knapp, Palej (vš. Žersi)
4Urbiš (Žersi), I. Preči (Herc), Mandičák (Black Road), Marek Causidis (Nejl. ploty), D. Šmahaj (Dobrá Team)
3Filipčík, Dalibor Javorek (oba Dobrá Team), Šištík, M. Vojkovský (oba Herc), O. Skotnica (Nejl. ploty), Křiva (Black Road), Hlaváč (Žersi), P. Tobiáš, Staník (oba Armostav)
2Z. Skotnica, Procházka (oba Armostav), Šupica (Jop Team), Škorík, Střižík (oba Black Road), M. Pešek, F. Vojkovský (oba Herc), David Javorek, A. Javorek, Rajnoch (vš. Dobrá Team), Kodenko, Polášek (oba Žersi), Šafránko, J. Kaňok, Merta (oba FC Splav), J. Myšinský, Saniter, Lýsek (vš. Nejl. ploty)
1Ševčík (Nejl. ploty), Baroš, Recman, Juřica, V. Kaňok (vš. FC Splav), Alfery, Hermann, Schafer, Švábek, Ondruch, D. Jopek (vš. Jop Team), Kubáň (Armostav), L. Šmahaj, Pietroszek, Imričko, Bednárek (vš. Dobrá Team), V. Škola, Vokoun (oba Herc), Musálek, Březina, Korneta, L. Chlebek (vš. Black Road), Chrostek (Žersi)


Finálová skupina - výsledky:
Armostav – Nejlevnější ploty 4:3
Žersi Leemon – Auto Herc 5:2
Armostav – Auto Herc 6:3
Žersi Leemon – Nejlevnější ploty 2:2
Nejlevnější ploty – Auto Herc 7:2
Armostav – Žersi Leemon 6:1

Finálová tabulka:
1.Armostav 33 0 016:7 6
2.Nejl. ploty 31 1 112:8 3
3.Žersi Leemon 31 1 18:14 3
4.Auto Herc 30 0 37:18 0

Konečná tabulka střelců:
14Marián Causidis (Nejl. ploty)
12L. Myšinský, M. Chlebek (oba Armostav)
11Pařenica (Nejl. ploty)
8Janota (Žersi), Čerňák (Armostav)
7Knapp (Žersi), P. Tobiáš (Armostav)
6Šigut, Chýlek (oba Black Road), Marek Causidis (Nejl. ploty)
5J. Teplý, Otýpka (oba FC Splav), Čáp, Palej, Urbiš (vš. Žersi), Z. Skotnica (Armostav)
4I. Preči (Herc), Mandičák (Black Road), D. Šmahaj (Dobrá Team)
3Filipčík, Dalibor Javorek (oba Dobrá Team), Šištík, M. Vojkovský, M. Pešek, F. Vojkovský (vš. Herc), O. Skotnica, J. Myšinský (oba Nejl. ploty), Křiva (Black Road), Hlaváč (Žersi), Staník, Procházka (oba Armostav)
2Šupica (Jop Team), Škorík, Střižík (oba Black Road), David Javorek, A. Javorek, Rajnoch (vš. Dobrá Team), Kodenko, Polášek, Němec (vš. Žersi), Šafránko, J. Kaňok, Merta (oba FC Splav), Saniter, Lýsek (vš. Nejl. ploty), Vokoun (Herc)
1Ševčík, Daniel Holinka (oba Nejl. ploty), Baroš, Recman, Juřica, V. Kaňok (vš. FC Splav), Alfery, Hermann, Schafer, Švábek, Ondruch, D. Jopek (vš. Jop Team), Kubáň (Armostav), L. Šmahaj, Pietroszek, Imričko, Bednárek (vš. Dobrá Team), V. Škola (Herc), Musálek, Březina, Korneta, L. Chlebek (vš. Black Road), Rygl, Chrostek (oba Žersi), Maleňák

Konečné pořadí 19. ročníku Frýdecko-místecké ligy:

Nejlepší jednotlivci 19. ročníku Frýdecko-místecké ligy:
Objev roku: Pavel Tobiáš (Armostav)
Nejlepší brankář: Richard Tvardek (Žersi Leemon)
Nejlepší obránce: Michal Hlaváč (Žersi Leemon)
Nejlepší útočník: Lukáš Myšinský (Armostav)
Nejlepší střelec: Marián Causidis (Nejlevnější ploty)




2. F-M liga v sálové kopané 2011/2012

Účastníci: Zero Palkovice, FC Moravia Shooters (bývalý Regal Paskov), FC Paskov (bývalý Emsan Team), Martek Medical 1972, Black Road B, Benfika, Alpine Baška, Dobrá Team B

Tabulka:
1. Black Road B 65 1 046:17 11
2. Alpine Baška 74 1 229:23 9
3. Martek Medical 63 2 118:19 8
4. Moravia Shooters63 0 316:20 6
5. Benfika 22 0 018:2 4
6. Zero Palkovice 61 1 416:24 3
7. Dobrá Team B 61 1 419:30 3
8. FC Paskov 71 0 69:36 2


Výsledky:
Dobrá Team B – Martek Medical 1972 1:2
FC Moravia Shooters – Zero Palkovice4:1
Zero Palkovice – Martek Medical 19726:1
FC Moravia Shooters – Dobrá Team B 5:0
Benfika – Alpine Baška 6:1
Black Road B – FC Paskov 8:0
Black Road B – Alpine Baška 5:3
Benfika – FC Paskov 12:1
Alpine Baška – Dobrá Team B 5:4
Moravia Shooters – FC Paskov 2:1
Dobrá Team B – FC Paskov 5:1
Alpine Baška – Moravia Shooters 8:2
Black Road B – Zero Palkovice 7:2
Benfika – Martek Medical odloženo
Benfika – Zero Palkovice odloženo
Black Road B – Martek Medical 5:5
Black Road B – Dobrá Team B 13:5
Black Road B – Moravia Shooters 8:2
Moravia Shooters – Martek Medical 1:2
Zero Palkovice – Dobrá Team B 4:4
Martek Medical – FC Paskov 5:3
Zero Palkovice – Alpine Baška 3:5
FC Paskov – Zero Palkovice 3:0
Martek Medical – Alpine Baška 3:3
Alpine Baška – FC Paskov 4:0


Tabulka střelců:
7Vegh (Alpine), R. Papřok (Black Road B)
5I. Papřok (Black Road B), D.Pustka (Shooters)
4Hlávka, Lamoš (oba Black Road B), Junga (Benfika), D. Tobiáš (Benfika)
3J. Wiedermann st. (Palkovice), Foukal (Benfika)
2P. Vašina, Klus (oba Black Road B), Liška, Gračanin (oba Shooters), Kempa, Šponiar, Kolář (vš. Benfika), Kusý (Palkovice), Koloničný, Janíček, Dužík, Kováč (vš. Dobrá B), Mílek (Moravia), Bílek , Horňák (oba Alpine), Slováček, Chlebek, Šponer (vš. Martek),
1Závodný, Skurka, L. Vyvial (vš. Palkovice), Václavík, Hrubý, (Martek), Holeksa (Shooters), Retka (Black Road B), Šebestík (Benfika), Hutnik, Novák, Galuszka, Bugna, Lys (vš. Alpine), Palmi (Moravia), Zháněl, Pindur, Plichta (vš. Paskov), Rečka, Babiš (oba Dobrá B)


Dohrávka 2. ligy:
Benfika - Black Road 4:2
Benfika - Dobrá Team 5:0
Benfika - Zero Palkovice 7:0
Benfika - Moravia Shooters 5:1
Benfika - Martek Medical 5:3




9. ročník Ofisport Cup hráčů nad 45 let

Termín: neděle 4.3.2012 od 13:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Lesk, Leemon, Eintracht Triosport, Válcovny plechu, Výběr Venkova
Dosavadní vítězové: Sokol 3x, Lesk 3x, Eintracht Triosport 2x



8. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let

Termín: sobota 18.2.2012 od 13:30 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Lesk, Leemon, Callibrum 2012, Triosport, Man Ostrava, Válcovny
Dosavadní vítězové: Eintracht Triosport 2x, Sokol 2x, Leemon 2x, Lesk 1x

Tabulka:
1. Leemon 32 1 012:75
2. Triosport 31 1 15:63
3. Callibrum 2012 31 0 24:72
4. Lesk 30 2 17:92

Výsledky:
Leemon – Callibrum 2012 3:0(Tošenovský, Tvrdý, Chlebek)
Lesk – Triosport 0:0
Triosport – Callibrum 3:2(Král 2, Procházka – Danko, Juřica)
Lesk – Leemon 5:5(Pyško 2, Orel, Bialý, Vyvial – Tošenovský 3, Chlebek, Lichnovník)
Triosport – Leemon 2:4(Procházka, Valenta – Tošenovský, Onufer, Tvrdý, Chlebek)
Callibrum 2012 – Lesk 2:1(Juřica, Danko - Smatana)


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Marcel Ginter (Leemon)
Nejlepší obránce: Tomáš Štochl (Triosport)
Nejlepší útočník: Rudolf Pyško (Lesk)
Nejlepší střelec: Oldřich Tošenovský (Leemon)




9. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let

Termín: neděle 22.1.2012 od 13:00 (bývalé hornické učiliště Místek - bazén)
Účastníci: Sviadnov, Leemon, Eintracht Triosport, Lesk, Nejlevnější ploty, AK Trofeje
Dosavadní vítězové: Lesk 7x, Eintracht Triosport 1x
Rozhodčí a hlavní pořadatel: foto

Tabulka:
1. Sviadnov 5 4 0 1 11:3 8
2. Lesk 5 3 1 1 8:6 7
3. Leemon 5 2 1 2 5:5 5
4. Nejl. ploty 5 0 4 1 1:2 4
5. Callibrum 5 1 1 3 3:9 3
6. Triosport 5 1 1 3 4:7 3

Výsledky:
Lesk – Leemon 3:1(Recman, Pyško, Řeha – Tošenovský)
Sviadnov – Callibrum 5:0(Bortel 3, Havlák 2)
Nejl. ploty – Lesk 0:0
Triosport – Sviadnov 2:0(Demel, Pagáč)
Leemon – Callibrum 2:0(Kaňok 2)
Triosport – Lesk 1:3(Demel – Zháněl, Orel, Vyvial)
Nejl. ploty – Callibrum 0:0
Nejl. ploty – Sviadnov 0:1(Bortel)
Leemon – Triosport 1:0(Tošenovský)
Lesk – Callibrum 2:1(Vyvial, Recman – Baran)
Triosport – Nejl. ploty 1:1(Tancer – Skokan)
Sviadnov – Lesk 3:0(Dudek, Chlebek, Flachs)
Leemon – Nejl. ploty 0:0
Callibrum – Triosport 2:0(Juřica 2 – 1 byla z penalty)
Sviadnov – Leemon 2:1(Chlebek, Flachs – Kaňok)


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Daniel Holinka (Nejl. ploty)
Nejlepší obránce: Ivo Petr (Leemon)
Nejlepší útočník: Pavel Recman (Lesk)
Nejlepší střelec: Bohumil Bortel (Sviadnov)




4. ročník Link Bajza Cup hráčů nad 50 let - vstupte

Tabulka:
1.Válcovny 43 0 19:26
2.Staré Město 43 0 16:26
3.Jablunkov 43 0 15:26
4.Slezan 41 0 38:62
5.Staříč 40 0 42:180

Výsledky:
Staré Město – Válcovny 1:0 (vlastní)
Jablunkov – Staříč 3:0 (Joukl 2, Franek)
Staré Město – Slezan 3:1 (Čapčuch, Vojkůvka, Zháněl - Myšinský)
Válcovny – Staříč 6:1 (Pavlidis 2, Sláma 2, Klepáč, Orel - J.Mudra)
Jablunkov – Slezan 1:0 (Szpyrc)
Staré Město – Staříč 2:0 (Vojkůvka, Kocháň)
Válcovny – Jablunkov 2:0 (Orel, Somr)
Slezan – Staříč 7:1 (Harabiš 3, Bernfeld 2, Král, Biroš – P.Kasík)
Jablunkov – Staré Město 1:0 (Joukl)
Válcovny – Slezan 1:0 (Orel)


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Jaroslav Milerský (Staré Město)
Nejlepší obránce: Stefan Franek (Jablunkov)
Nejlepší útočník: Leonidas Pavlidis (Válcovny)
Nejlepší střelec: Bronislav Harabiš (Slezan)
Nejstarší hráč: Vlastimil Rapouch (Staříč)




24. ročník turnaje ve velké kopané starých gard v Nošovicích.
--------------------------------------------------------------------------------------

Hráno v Nošovicích na starém hřišti


Vítězství vybojovali hráči Eintracht Triosport

FINÁLE:
Eintracht Triosport – Staré Město 3:1

O 3.MÍSTO:
Dobrá – Nošovice 5:1

SEMIFINÁLE:
Staré Město - Nošovice 8:2
Eintracht Triosport - Dobrá 4:1




18. ročník Frýdecko-místecké ligy v sálové kopané 2010/2011
----------------------------------------------------------------------------------


1. F-M liga v sálové kopané 2010/2011
Dušek Team, Armostav, SC Šrámek, Myšák bar, FC Splav, Dobrá, Auto Herc FM (Viagra), Nejlevnější ploty


Konečná tabulka:
1.SC Šrámek 75 1 138:2111
2.Auto Herc 75 0 229:1510
3.Dušek Team 75 0 241:2010
4.Myšák bar 73 2 227:308
5.Armostav 73 0 430:256
6.Nejl. ploty 73 0 426:376
7.Dobrá 72 0 521:334
8.FC Splav 70 1 616:471

(v případě rovnosti bodů rozhodlo o konečném pořadí vzájemné utkání)

Výsledky:
Armostav – Auto Herc 5:3
SC Šrámek – Dobrá 7:0
Auto Herc – Dobrá 2:1
SC Šrámek – Armostav 6:4
Myšák bar – FC Splav 3:3
Dušek Team – Nejl. ploty 5:0
Myšák bar – Nejl. ploty 6:2
Dušek Team – FC Splav 8:2
FC Splav – Dobrá 2:5
Nejl. ploty – Armostav 3:7
Dobrá – Armostav 2:1
Nejl. ploty – FC Splav 6:5
FC Splav – Armostav 2:7
Nejl. ploty – Dobrá 7:5
Myšák bar – SC Šrámek 4:4
Auto Herc – Dušek Team 4:1
Myšák bar – Dušek Team 1:12
Auto Herc – SC Šrámek 5:1
SC Šrámek – Dušek Team 4:3
Auto Herc – Myšák bar 4:2
Auto Herc – FC Splav 8:1
SC Šrámek – Nejl. ploty 6:4
SC Šrámek – FC Splav 10:1
Auto Herc – Nejl. ploty 3:4
Dušek Team – Armostav 4:2
Myšák bar – Dobrá 6:1
Myšák bar – Armostav 5:4
Dušek Team – Dobrá 8:7


Tabulka střelců:
15M. Chlebek (Dušek Team)
12Dušek (Dušek Team)
11Z. Skotnica (Armostav), Čerňák (Myšák bar)
10F. Vojkovský (Herc)
9Marián Causidis (Nejl. ploty)
7Pařenica (Nejl. ploty), Šrámek, Holý (oba SC Šrámek)
6Vokoun, Chýlek (oba Herc), Vojvodík (SC Šrámek), L. Myšinský (Myšák bar), Žáček (Armostav)
5Filipčík (Dobrá)
4Špička, Hojdyš, Nováček (všichni SC Šrámek), Jakub Causidis (Nejl. ploty), Vyvial (Herc), J. Myšinský (Myšák bar), Bednárek (Dobrá)
3Papřok (Myšák bar), Stryja (Splav), T. Kubáň (Armostav), D. Javorek (Dobrá), Knapp, Kušnír (oba Dušek)
2Šigut, Mandičák, Procházka, Hradil (všichni Armostav), Šmíd (SC Šrámek), Rygel, Uherek (oba Dušek), Ursini (Myšák bar), Otýpka, Slíva, Šafranko, Weissmann, Ručka (všichni Splav), Marek Causidis (Nejl. ploty), Glogar, Rajnoch, Šmahaj (všichni Dobrá)
1Staník, Zícha (oba Armostav), Ondřejka, L. Chlebek, Stýskala (všichni Herc), Rek, Bardoň, Hrazdílek, Vodička (všichni SC Šrámek), Recman, Juřica, Hlaváč (všichni Splav), L. Němec, Švrček, Cigánek, Smetana (všichni Dušek), A. Javorek, Rečka, Imričko (všichni Dobrá), Lýsek, Ševčík, Platoš, Skotnica (všichni Nejl. ploty)


Finálová skupina - výsledky:
Auto Herc – Dušek Team 2:3
SC Šrámek – Myšák bar 5:6
Auto Herc – Myšák bar 5:2
SC Šrámek – Dušek Team 1:5
Dušek Team – Myšák bar 5:2
SC Šrámek – Auto Herc 2:6

Finálová tabulka:
1.Dušek Team 33 0 013:56
2.Auto Herc 32 0 113:74
3.Myšák bar 31 0 210:152
4.SC Šrámek 30 0 38:170

Konečná tabulka střelců:
18Čerňák (Myšák bar), M. Chlebek (Dušek)
13Dušek (Dušek)
11Z. Skotnica (Armostav), Šrámek (SC Šrámek)
10F. Vojkovský (Herc)
9Marián Causidis (Nejl. ploty)
8Vokoun (Herc)
7Pařenica (Nejl. ploty), Holý, Vojvodík (oba SC Šrámek)
6Chýlek (Herc), L. Myšinský (Myšák bar), Žáček (Armostav), L. Němec (Dušek)
5Filipčík (Dobrá), J. Myšinský (Myšák bar), Vyvial, Ondřejka (oba Herc), Nováček (SC Šrámek)
4Špička, Hojdyš (oba SC Šrámek), Jakub Causidis (Nejl. ploty), Bednárek (Dobrá), Knapp (Dušek), Ursini (Myšák bar)
3Papřok (oba Myšák bar), Stryja (Splav), T. Kubáň (Armostav), D. Javorek (Dobrá), Kušnír, Rygel (oba Dušek), Šmíd (SC Šrámek), L. Chlebek (Herc)
2Šigut, Mandičák, Procházka, Hradil (všichni Armostav), Uherek, Švec (oba Dušek), Otýpka, Slíva, Šafranko, Weissmann, Ručka (všichni Splav), Marek Causidis (Nejl. ploty), Glogar, Rajnoch, Šmahaj (všichni Dobrá), Rek (Šrámek), L. Kubáň (Herc)
1Staník, Zícha (oba Armostav), Stýskala, Střižík, Křiva (všichni Herc), Bardoň, Hrazdílek, Vodička (všichni SC Šrámek), Recman, Juřica, Hlaváč (všichni Splav), Švrček, Cigánek, Smetana (všichni Dušek), A. Javorek, Rečka, Imričko (všichni Dobrá), Lýsek, Ševčík, Platoš, Skotnica (všichni Nejl. ploty)

Konečné pořadí 18. ročníku Frýdecko-místecké ligy:
1.Dušek Team
2.Auto Herc
3.Myšák bar
4.Sport Club Šrámek
5.Armostav
6.Nejlevnější ploty
7.Sokol Dobrá
8.FC Splav Riviera

Nejlepší jednotlivci 18. ročníku Frýdecko-místecké ligy:
Objev roku: Martin Vokoun (Auto Herc) a Radim Pařenica (Nejlevnější ploty)
Nejlepší brankář: Daniel Holinka (Dušek Team)
Nejlepší obránce: František Vodička (SC Šrámek)
Nejlepší útočník: Lukáš Čerňák (Myšák bar)
Nejlepší střelec: Michal Chlebek (Dušek Team)




2. F-M liga v sálové kopané 2010/2011
Vagon Cafe Bar (amethyst.cz), Žersi, Pivní balet (Bar Motor), Emsan Team, Regal Paskov, Staving, Zero Palkovice, Black Road


Konečná tabulka:
1.Žersi 76 1 038:1413
2.Staving 76 0 132:9 12
3.Black Road 75 1 131:1611
4.Regal Paskov 72 1 426:355
5.Zero Palkovice 72 0 525:304
6.Pivní balet 71 2 419:294
7.Vagon Cafe Bar 72 0 521:404
8.Emsan Team 71 1 520:393

(v případě rovnosti bodů rozhodlo o konečném pořadí vzájemné utkání)

Výsledky:
Staving – Pivní balet 6:2
Žersi – Zero Palkovice 5:4
Staving – Zero Palkovice 6:1
Žersi – Pivní balet 5:2
Black Road – Emsan Team 5:3
Vagon Cafe Bar – Regal Paskov 9:6
Black Road – Regal Paskov 5:3
Vagon Cafe Bar – Emsan Team 11:7
Black Road – Staving 2:3
Žersi – Vagon Cafe Bar 7:1
Žersi – Black Road 3:3
Emsan Team – Zero Palkovice 5:3
Regal Paskov – Pivní balet 2:2
Emsan Team – Pivní balet 4:4
Regal Paskov – Zero Palkovice 9:6
Pivní balet – Zero Palkovice 1:5
Black Road – Vagon Cafe Bar 5:0 kont.
Vagon Cafe Bar – Pivní balet 0:5 kont.
Black Road – Zero Palkovice 4:1
Vagon Cafe Bar – Zero Palkovice 0:5 kont.
Black Road – Pivní balet 7:3
Vagon Cafe Bar – Staving 0:5 kont.
Staving – Regal Paskov 7:0
Žersi – Emsan Team 9:0
Žersi – Regal Paskov 5:3
Staving – Emsan Team 4:0
Žersi – Staving 4:1
Regal Paskov – Emsan Team 3:1


Konečná tabulka střelců:
14H. Prokeš (Vagon)
10Holek (Pivní balet)
9I. Papřok (Black Road), Mílek (Paskov)
8Plichta (Emsan)
7Polášek (Žersi)
6Ďurfina (Black Road), Špernoga (Staving)
5Ondruch (Staving), Guszi (Palkovice)
4Palej, Jurek, Oborný (všichni Žersi), Krpec (Emsan), Světlík, Pustka (oba Paskov), Lamoš (Black Road)
3Kusý, Řezáč, Quitt (všichni Palkovice), P. Jopek, D. Jopek, Švábek (všichni Staving), Hýbel, B. Sotorník (oba Paskov), Mucha, Pešek, Urbiš (všichni Žersi)
2Bittner, Strakoš, Bůžek, Chrostek (všichni Žersi), Vrba, J. Prokeš (oba Vagon), Kolář, Anderka (oba Emsan), Talaš (Pivní balet), Jantoš (Black Road), Wiedermann, J. Huška (oba Palkovice), Hlavatík, Onderka, Alfery (všichni Staving), Holeksa (Paskov)
1Birčák, M. Blahuta (oba Pivní balet), Linhart, Vrtný (oba Palkovice), Hnidzik (Žersi), L. Polášek, Polach, Vicher (všichni Vagon), R. Papřok, Vašina, Mach, A. Kluz, M. Kluz (všichni Black Road), Trebatický, Lukáš, Merta (všichni Emsan), Palmi (Paskov), Grossmann (Staving)


Nejlepší jednotlivci 18. ročníku Frýdecko-místecké 2.ligy:
Nejlepší brankář: René David (Black Road)
Nejlepší obránce: Alexandr Alfery (Staving)
Nejlepší útočník: Dominik Palej (Žersi)
Nejlepší střelec: Hynek Prokeš (Vagon Cafe Bar)




8. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let

Tabulka:
1.Lesk 44 0 010:38
2.Sviadnov 43 0 16:26
3.Nejl. ploty 41 1 24:53
4.Válcovny 41 0 35:102
5.Triosport 40 1 33:81

Výsledky:
Lesk – Ploty 3:0 (Recman 2, Vyvial)
Sviadnov – VP 3:0 (Lička, Dudek, Flachs)
Triosport – Ploty 0:0
Lesk – Sviadnov 1:0 (Orel)
VP – Triosport 3:0 (Adamík 2, vlastní)
Sviadnov – Ploty 1:0 (Kubala)
Lesk – VP 3:1 (Recman, Vojvodík, Orel – Skarka)
Sviadnov – Triosport 2:1 (Dudek 2 – Mokrýš)
Ploty – VP 4:1 (Spilka 2, Gadlina, Nogol – Adamík)
Lesk – Triosport 3:2 (Vojvodík, Řeha z pk, Recman – Tancer 2)




7. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let

Tabulka:
1.Lesk 44 0 012:38
2.Triosport 43 0 113:86
3.Leemon 42 0 27:104
4.Nejl. ploty 41 0 39:132
5.AK Trofeje 40 0 44:110

Výsledky:
Lesk – AK Trofeje 2:0 (Vyvial, Liberda)
Nejlevnější ploty – Leemon 3:4 (Causidis, Gadlina, Bauman – Vašina 2, Podžorný, Tošenovský)
Lesk – Eintracht Triosport 3:2 (Vyvial, Kočvara, Liberda – Tancer, Valenta)
Nejlevnější ploty – AK Trofeje 3:2 (Causidis, Skokan, Bohucký – Zdražil, Chovanec)
Eintracht Triosport – Leemon 3:1 (Valenta, Tancer, Pastorek – Podžorný)
Lesk – Nejlevnější ploty 3:1 (Skarka, Smatana, Řeha – Bohucký)
Leemon – AK Trofeje 2:0 (Čapčuch, Tošenovský)
Eintracht Triosport – Nejlevnější ploty 4:2 (Kaňok 2, Tancer, Valenta – Causidis, Bauman)
Lesk – Leemon 4:0 (Vyvial 2, Smatana, Liberda)
Eintracht Triosport – AK Trofeje 4:2 (Kaňok 2, Valenta 2 – Kašpar, Chovanec)




8. ročník Ofisport Cup nad 45 let

Tabulka:
1.Lesk 43 0 18:4 6
2.Leemon 43 0 110:46
3.Sokol 41 1 24:5 3
4.Nejl. ploty 41 1 26:8 3
5.Triosport 40 2 26:132

Výsledky:
Sokol – Nejl. ploty 2:1 (branky: Wiedermann, Hečko – Bauman)
Leemon – Triosport 4:2 (Onufer 2, Harabiš, Vašina – Demel 2)
Lesk – Nejl. ploty 0:3 (Nogol 2, Bauman)
Sokol – Leemon 1:2 (Čapčuch – Chlebek, Tošenovský)
Lesk – Triosport 6:1 (Zháněl 2, Pyško 2, Bílský, Volný – Mudra)
Leemon – Nejl. ploty 4:0 (Onufer 2, Podžorný, Tošenovský)
Sokol – Triosport 1:1 (Chwistek – Král)
Leemon – Lesk 0:1 (Zháněl)
Nejl. ploty – Triosport 2:2 (Gadlina, Causidis – Pastorek, Mokrýš)
Sokol – Lesk 0:1 (Skarka)




3. ročník Bajza Cup hráčů nad 50 let

Tabulka: (při rovnosti bodů rozhodl o umístění vzájemný zápas)
1.Jablunkov 44 0 014:18
2.Slezan 42 1 114:75
3.Válcovny plechu 42 1 18:45
4.Staré Město 40 1 30:91
5.Staříč 40 1 30:151

Výsledky:
Staré Město – Válcovny 0:311. Skarka, 15. R. Kubalák, 16. Fabík
Staříč – Jablunkov 0:53. a 16. Joukl, 11. a 12. Szpyrc, 8. Kluz
Slezan – Staré Město 4:01. a 11. Biroš, 5. Elko, 8. Král
Válcovny – Staříč 3:05. Skarka, 13. Fabík, 16. Pěcháček
Jablunkov – Slezan 5:14. a 17. Joukl, 2. Szpyrc, 12. Kluz, 18. Legerský – 5. Bauman
Staré Město – Staříč 0:0
Válcovny – Jablunkov 0:22. a 18. Szpyrc
Staříč – Slezan 0:79. a 14. Král, 7. a 10. Harabiš, 1. Benfeld, 3. Bauman, 16. Elko
Staré Město – Jablunkov 0:215. Kluz, 18. Legerský
Válcovny – Slezan 2:27. a 18. Somr – 10. Benfeld, 15. Biroš


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Tomáš Lanča (Válcovny)
Nejlepší obránce: Václav Pěcháček (Válcovny)
Nejlepší útočník: Marián Biroš (Slezan)
Nejlepší střelec: Stanislav Szpyrc (Jablunkov)
Nejstarší hráč: Jaroslav Kotas (St. Město – 64 let)





17. ročník Frýdecko-místecké ligy v sálové kopané 2009/2010.
------------------------------------------------------------------------------------


1. F-M liga v sálové kopané 2009/2010

Tabulka: (při rovnosti bodů rozhodl o umístění vzájemný zápas)
1.SC Šrámek 75 2 031:15 12
2.Armostav 75 1 129:18 11
3.Myšák bar 74 0 327:22 8
4.Dušek Team 74 0 338:20 8
5.FC Splav 72 2 321:28 6
6.Dobrá 73 0 419:24 6
7.Žersi 72 0 520:33 4
8.amethyst.cz 70 1 619:44 1

Výsledky:
FC Splav – Dobrá 4:2
Armostav – Žersi Tošanovice 5:3
FC Splav – Žersi Tošanovice 4:2
Dobrá – Armostav 5:3
Dobrá – Žersi Tošanovice 4:0
FC Splav – Armostav 3:5
Myšák bar – amethyst.cz 6:3
Dušek Team – SC Šrámek 2:3
Myšák bar – Dušek Team 6:2
amethyst.cz – SC Šrámek 1:8
Dušek Team – amethyst.cz 9:3
Myšák bar – SC Šrámek 3:6
amethyst.cz – FC Splav 5:5
Myšák bar – Dobrá 3:1
Myšák bar – FC Splav 4:1
amethyst.cz – Dobrá 0:3
Dušek Team – Dobrá 9:1
SC Šrámek – FC Splav 3:3
Dušek Team – FC Splav 7:1
SC Šrámek – Dobrá 5:3
amethyst.cz – Žersi 5:7
Myšák bar – Armostav 1:4
amethyst.cz – Armostav 2:6
Myšák bar – Žersi 4:5
Dušek Team – Žersi 6:1
SC Šrámek – Armostav 1:1
SC Šrámek – Žersi 5:2
Dušek Team – Armostav 3:5

Tabulka střelců:
12P. Ondrušík ml. (amethyst.cz)
11Holý (SC Šrámek)
10Žáček (Armostav), Knapp (Dušek Team)
8Dušek (Dušek Team)
7Javorek (Dobrá)
6L. Myšinský, Čerňák (oba Myšák), L. Němec (Dušek Team), Mandičák (Armostav)
5Slíva (Splav), Ursini (Myšák), Zicha (Armostav)
4Cabák, Nováček, Šrámek (vš. SC Šrámek), Otýpka (Splav), Ručka (Splav), M. Chlebek, Polášek (oba Žersi), Tarkoš (Myšák), Švrček (Dušek)
3K. Hradil, Jurek (oba Žersi), Papřok (Myšák), Rajnoch (Dobrá), Weissmann, Recman (oba Splav), R. Hradil, Procházka (oba Armostav), Rygel (Dušek)
2Filipčík, Šmahaj, Gryžboň (vš. Dobrá), J. Myšinský (Myšák), Špička, Vojvodík, Vodička (vš. SC Šrámek), Smetana, Mikulenka, Vokoun (vš. Dušek), Palej (Žersi)
1Sekanina, Juřica (oba Splav), Staník, T. Kubáň (oba Armostav), Urbiš, Ligocki, Chrostek, Polášek (vš. Žersi), Horáček, Bednárek, Palarčík (vš. Dobrá), D. Melár (Myšák), Žurovec, Vochta, H. Prokeš, Poštulka, Ciník, Uličný (vš. amethyst.cz), O. Kušnír (Dušek), Šmíd, Hanus (oba SC Šrámek)

Finálová skupina - výsledky:
Armostav – Myšák bar 3:2
SC Šrámek – Dušek Team 3:4
Armostav – Dušek Team 3:5
Myšák bar – SC Šrámek 3:2
Dušek Team – Myšák bar 7:2
Armostav – SC Šrámek 1:2

Finálová tabulka:
1.Dušek Team 33 0 016:86
2.SC Šrámek 31 0 27:82
3.Armostav 31 0 27:92
4.Myšák bar 31 0 27:122

Konečná tabulka střelců:
13Holý (SC Šrámek)
12P. Ondrušík ml. (amethyst.cz)
11Žáček (Armostav), Knapp (Dušek Team)
9Dušek (Dušek Team)
7Javorek (Dobrá), Čerňák, L. Myšinský, Ursini (vš. Myšák), L. Němec (Dušek)
6Rygel, Švrček (oba Dušek), Mandičák (Armostav)
5Slíva (Splav), Zicha (Armostav), O. Kušnír (Dušek), Papřok (Myšák), Nováček, Cabák (oba Šrámek)
4Šrámek (SC Šrámek), Otýpka (Splav), Ručka (Splav), M. Chlebek, Polášek (oba Žersi), Tarkoš (Myšák), Procházka (Armostav)
3K. Hradil, Jurek (oba Žersi), Rajnoch (Dobrá), Weissmann, Recman (oba Splav), R. Hradil (Armostav), Vojvodík (Šrámek), Mikulenka (Dušek), J. Myšinský (Myšák)
2Filipčík, Šmahaj, Gryžboň (vš. Dobrá), Špička, Vodička, Šmíd (vš. SC Šrámek), Smetana, Vokoun (oba Dušek), Palej (Žersi), T. Kubáň, Skotnica (oba Armostav)
1Sekanina, Juřica (oba Splav), Staník, Pokluda (oba Armostav), Urbiš, Ligocki, Chrostek, Polášek (vš. Žersi), Horáček, Bednárek, Palarčík (vš. Dobrá), D. Melár (Myšák), Žurovec, Vochta, H. Prokeš, Poštulka, Ciník, Uličný (vš. amethyst.cz), J. Kušnír, Hrdlička (oba Dušek), Hanus, Hlaváč (oba SC Šrámek)

Konečné pořadí 17. ročníku Frýdecko-místecké ligy:
1.Dušek Team
2.Sport Club Šrámek
3.Armostav
4.Myšák bar
5.FC Splav Riviera
6.Sokol Dobrá
7.Žersi Tošanovice
8.amethyst.cz.
9.Viagra Team
10.Nejlevnější ploty
11.Zero Palkovice
12.Bar Motor
13.Black Road
14.Eintracht Triosport
15.Regal Paskov
16.Emsan Team

Nejlepší jednotlivci 17. ročníku Frýdecko-místecké ligy:
Objev roku: Petr Ondrušík (amethyst.cz) a Jakub Ursini (Myšák bar)
Nejlepší brankář: Martin Dittert (Myšák bar)
Nejlepší obránce: Lubor Knapp (Dušek Team)
Nejlepší útočník: Tomáš Žáček (Armostav)
Nejlepší střelec: Zdeněk Holý (SC Šrámek)




2. F-M liga v sálové kopané 2009/2010

Tabulka:
1.Viagra Team 76 0 147:1012
2.Nejl. ploty 76 0 137:1112
3.Zero Palkovice 75 0 226:2010
4.Bar Motor 74 1 230:199
5.Black Road 72 2 316:216
6.Eintracht Triosport 72 0 521:364
7.Regal Paskov 71 0 614:432
8.Emsan Team 70 1 69:341

Výsledky:
Nejlevnější ploty – SC Regal Paskov 4:1
Zero Palkovice - Bar Motor 1:6
Nejlevnější ploty - Zero Palkovice 5:2
Bar Motor – SC Regal Paskov 12:2
Viagra Team – Emsan Team 7:0
Black Road – Eintracht Triosport 4:1
Black Road – Viagra Team 2:5
Eintracht Triosport – Emsan Team 6:2
Black Road – Zero Palkovice 1:7
Black Road – Regal Paskov 6:3
Regal Paskov – Zero Palkovice 1:3
Emsan Team – Zero Palkovice odloženo
Bar Motor – Viagra Team 2:7
Nejlevnější ploty – Triosport 7:2
Nejlevnější ploty – Viagra 1:3
Bar Motor – Triosport 7:4
Nejlevnější ploty – Black Road 3:1
Bar Motor – Emsan 2:1
Bar Motor – Black Road 0:0
Nejlevnější ploty – Emsan 7:1
Emsan – Black Road 2:2
Nejlevnější ploty – Bar Motor 4:1
Regal Paskov – Viagra Team 0:12
Zero Palkovice – Eintracht Triosport 4:1
Triosport – Viagra Team 1:10
Emsan Team – Regal Paskov 0:5 kont.
Triosport – Regal Paskov 6:2
Viagra Team – Zero Palkovice 3:4

Konečná tabulka střelců:
14F. Vojkovský (Viagra)
13Střižík (Viagra)
11Marian Causidis (Nejl. ploty)
8Holek (Bar Motor)
7Stýskala (Bar Motor), Jakub Causidis (Nejl. ploty), Guzsi (Zero)
6Lukáš Zeman ( Nejl. ploty), Král (Triosport)
5Mach (Black Road), Vyvial, Harabiš (oba Viagra)
4M. Blahuta, P. Blahuta (oba Motor) R. Juřica, L. Kubáň (oba Viagra), Vašina (Black Road), Huška (Zero)
3M. Pastorek, Knězek (oba Motor), Nogol, Pagáč, Demel (vš. Triosport), O. Skotnica (Nejl. ploty), Skalický, Kusý (oba Zero), L. Mílek (Paskov)
2Březina (Motor), Lesniak (Zero), Lička, Čuba, Sup (vš. Paskov), Vrobel, Jantoš (oba Black Road), Trebatický, Klimeš (oba Emsan), Marek Causidis (Nejl. ploty), Mokrýš (Triosport)
1Poledník, Závodný (oba Zero), Slavík, Gajdošík, Hudeček (vš. Black Road), Valenta, V. Lepík, Sluštík, Tancer (vš. Triosport), Ševčík, Platoš (oba Nejl. ploty), Legerský, Šafner (oba Emsan Team), Zháněl, L. Chlebek (oba Viagra)




2. ročník Bajza Cup hráčů nad 50 let

Tabulka: (při rovnosti bodů rozhodl o umístění vzájemný zápas)
1.Jablunkov 42 2 010:46
2.Slezan 42 2 06:36
3.Staré Město 41 1 22:53
4.Válcovny plechu 41 1 24:23
5.Staříč 41 0 33:112

Výsledky:
Slezan – Staré Město 1:1Hřebačka - Čapčuch
Jablunkov – Staříč 5:2Zimný 2, Joukl 2 a Kukuczka – Josef Mudra 2
Válcovny plechu – Staré Město 0:1Čapčuch
Slezan – Staříč 2:0Koval a Elko
Jablunkov – Válcovny plechu 0:0
Staré Město – Staříč 0:1Legerský
Slezan – Jablunkov 2:2Král a Elko - Joukl 2
Válcovny plechu – Staříč 4:0Fabík 2, Skarka a Kubalák
Jablunkov – Staré Město 3:0Zimný 2, Joukl
Slezan – Válcovny plechu 1:0Elko


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Jindřich Volný (Slezan)
Nejlepší obránce: František Hlavatík (Staré Město) a Vladimír Šmíd (Staříč)
Nejlepší útočník: Jiří Fabík (Válcovny plechu)
Nejlepší střelec: Joukl (Jablunkov)




7. ročník Bajza Cup hráčů nad 35 let

Tabulka: (při rovnosti bodů rozhodl o umístění vzájemný zápas)
1.Lesk 54 1 013:49
2.Sokol 53 0 210:46
3.Leemon 53 0 27:66
4.Sviadnov 52 1 29:75
5.Staříč 51 0 42:142
6.Triosport 51 0 44:102

Výsledky:
Lesk – Staříč 3:0 (Pyško, Fabík, Kočvara)
Sokol – Sviadnov 1:0 (Kaňok)
Leemon – Triosport 3:1 (Šafner 2, Hrtoň – Slanina)
Lesk – Sokol 3:1 (Pyško 2, Zháněl – Kaňok)
Staříč – Triosport 1:0 (Chovančík)
Leemon – Sviadnov 2:1 (Tvrdý, Vyvial – Flachs)
Triosport – Sokol 1:0 (Slanina)
Sviadnov – Lesk 2:2 (Šponer, Bortel – Vojvodík 2)
Leemon – Staříč 2:0 (Tošenovský, Vašina)
Sviadnov – Triosport3:1 (Bortel 2, Šponer – Sluštík)
Sokol – Staříč 6:0 (Biroš 2, Kaňok 2, Alders, Hrůzek)
Lesk – Leemon 2:0 (Vojvodík, Řeha)
Sviadnov – Staříč 3:1 (Bortel 2, Tošenovjan – Wiedermann)
Lesk – Triosport 3:1 (Pyško 2, Řeha – Sluštík)
Sokol – Leemon 2:0 (Poloch, Kaňok)


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Rostislav Bednárek (Lesk)
Nejlepší obránce: Ivo Petr (Leemon)
Nejlepší útočník: Jiří Flachs (Sviadnov)
Nejlepší střelec: Rudolf Pyško (Lesk), Jaromír Kaňok (Sokol) a Bohumil Bortel (Sviadnov)




6. ročník Bajza Cup hráčů nad 40 let

Tabulka: (při rovnosti bodů rozhodl o umístění vzájemný zápas)
1.Leemon 53 2 09:48
2.Lesk 54 0 114:58
3.Sokol 53 1 19:47
4.Man Ostrava 51 1 33:83
5.Triosport 51 1 35:113
6.Nejl. ploty 50 1 42:101

Výsledky:
Leemon – Sokol 0:0
Lesk – Man Ostrava 4:0(Zháněl, Pyško, Fabík, Bialý)
Triosport – Nejlevnější ploty 3:0(Král, Jurčík, Demel)
Lesk – Sokol 4:0(Klepáč, Bialý, Fabík, Skarka)
Triosport – Leemon 1:1(Král – Curylo)
Man Ostrava – Nejlevnější ploty 0:0
Lesk – Triosport 3:1(Klepáč 2, Bialý – Sluštík)
Sokol – Man Ostrava 1:0(Baran)
Leemon – Nejlevnější ploty 2:1(Vašina, Podžorný – Nogol)
Triosport – Man Ostrava 0:1(Zajíček)
Leemon – Lesk 3:0(Podžorný 2, Macíček)
Sokol – Nejlevnější ploty 2:0(Baran, Čapčuch)
Leemon – Man Ostrava 3:2(Tvrdý 2, Ivo Petr – Zajíček 2)
Sokol – Triosport 6:0(Čapčuch 2, Alders 2, Biroš, Hrůzek)
Lesk – Nejlevnější ploty 3:1(Pyško 2, Zháněl - Nogol)


Nejlepší jednotlivci:
Nejlepší brankář: Jan Pospěch (Leemon)
Nejlepší obránce: Zdeněk Klepáč (Lesk)
Nejlepší útočník: Aleš Lipka (Man Ostrava)
Nejlepší střelec: Aleš Zajíček (Man Ostrava), Jaromír Čapčuch (Sokol), Rudolf Pyško a Milan Bialý (oba Lesk) a Petr Podžorný (Leemon)




Přehled vítězů Bajza Cup hráčů nad 35, 40, 45 let

Frýbr 12 vítězství
Eintracht Triosport 10 vítězství
Sokol FM 5 vítězství
SC Stovky 5 vítězství
Leemon 3 vítězství
FC Splav 2 vítězství
Sviadnov 1 vítězství
Vepak Frýdlant 1 vítězství
Spojené síly 1 vítězství
Slezan 1 vítězství


Přehled vítězů Bajza Cup hráčů nad 50 let

Válcovny plechu 5 vítězství
Jablunkov 3 vítězství
Staré Město 1 vítězství